škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ariyorum...Fabia 3 1.2 tsi style

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba..cok olmus foruma girmeyeli.. fabisler sorunsuz olunca forumu unutturuyor suc benim degil [emoji846] bindigim aracimi degistirmeye karar verince de aklima ilk forum geldi..şöyleki : fabia 2 aracimi satip fabia 3 almayi dusunuyorum..henuz aracimi da satmis degilim ancak ilana koydum..satilirsa aracsiz kalmayayim diye simdiden arayisa girmek istedim..satilik fabia 3 olan arkadaslar varsa ilgilenebilirim..

Aradigim ozellikler

Model 2015 ve ustu
Orjinal hali ile oynanmamis.
1.2 tsi manuel veya otomatik.
Style paket.
50 bin km altinda.
Boyasiz.
Hasar kayitsiz.
Kesinlikle yazilimsiz.

Fiyat 55.000 i gecmemeli ☹️ [emoji17]

Takintim var biraz..Cok sey istiyorum farkindayim.. ama uzun sure binecegim icin kafama takilan birsey olsun istemiyorum..simdiden tesekkurler..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal haliyle oynanmamış derken neyi kastettiniz hocam ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla fiyat dışında istedikleriniz de sıkıntı yaşamazsınız da fiyat biraz düşük geldi bana..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bu tanıma göre sahibinden.com da bir arama yaptım da sadece 1 araç çıktı. :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=7017]zaferhan[/MENTION] Zafer Bey hoş diyorsunuz, güzel diyorsunuz da bu fiyata bu özelliklerde araç bulmanız imkansıza yakın. Şu an 1.0 TSI DSG'nin satış fiyatı ₺ 85,000.00 olmuş. Varın gerisini siz düşünün.

İstediğiniz özelliklerdeki araç için DSG olursa ₺ 65,000'i gözden çıkarmanız gerekecektir.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şubat ayında 2016 model 32000 km de 1.2 dsg cam tavanlı sattım 62.700'e aciliyeti olduğundan.Daha sonra daha yüksek verener çıktı ama söz vermiştim birine.Her geçen gün zam geliyor,istediğiniz aracı 55.000 'e bulmanız çok zor,inşallah bulursunuz.

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia nın fiyat aralığı çok cins bir yerde.. oda kafa karıştırıyor.. 1/2  yaş büyük olmak şartıyla, örnek vermeyeyim de 65 bin civarında 4/5  farklı c segmenti araç var.. bende 7  senedir fabia biniyorum..yoruldum  fabiadan aslında ama yinede seviyorum.. siz çok düşük fiyat yazdım gibi  yorumlamışşınız ama bahsettiğim fiyatta ilan da var aslında çok düşük de  yazmadım.. DSG ile karıştırıyor olabilirsiniz.. 2015 manuel style (full  olanı hangisi ise) paket uygun benim için.

Alıntı yapılan: forjust1day;635512
Orjinal haliyle oynanmamış derken neyi kastettiniz hocam ?
ecu yazılım, egsoz , tampon, ses sistemi vs.. yan sanayi  işlemleri sevmiyorum pek.. orjinal ekipman eklenmiş olabilir tabiki..

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;635795
@zaferhan Zafer Bey hoş diyorsunuz, güzel diyorsunuz da bu fiyata bu özelliklerde araç bulmanız imkansıza yakın. Şu an 1.0 TSI DSG'nin satış fiyatı ₺ 85,000.00 olmuş. Varın gerisini siz düşünün.

İstediğiniz özelliklerdeki araç için DSG olursa ₺ 65,000'i gözden çıkarmanız gerekecektir.

Haklısınız da kafa karıştıran şeyler oluyor çevremde.. misal geçen hafta cuma günü Megane 4 1.6 benzinli sıfır araç aldık bir arkadaşa.. 70 bin tl. (biraz indirim vs oldu.)

Fabianın otomatik olması üstünlük sayılabilir.. ancak diğer tüm karşılaştırmalarda Megane 4 tercih edilir diye düşünüyorum..

Sıfır Megane 4 alınabiliryorken ikinci el Fabia neden tercih edeyim sorusu ? artılar eksiler muhakkak var..  bence genel sorun B segmenti araçların fiyatlarının C Segmentine çok yakın olması.. Fabia polo fiesta vs. bunlar daha ucuz olması gereken araçlar..arz talep ten dolayı şişirdiler iyice... Bu günkü teknolojide boş ekonomik sayılabilecek araç bunlar netice de.. bakalım görcez araştırmaya devam ediyorum.. :(

Çevrimdışı remy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu fiyata imkansız sorunsuz araç almanız.. son iki ayda 3 Fabia aldık eşe dosta bu yüzden baya araç baktık. İlanda cillop olan araç yanına gidince vakit kaybı olduğunu görüp geri döndük hep..
Bende aracımı ilana koymuştum ama fiyatlar hızla artıyor diye kaldırdım ilanı.. b segmenti prim yapıyor bir süredir

Redmi 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar günceldir... Fabia 3 1.2 TSİ arıyorum..