škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön Kesme!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba,

Sırf Passat in satışını kesmesin diye 1.6 tdi dsg getirmiyorlar bu araçta. Bu ne kadar doğru bir yaklaşım. Bence böyle pazarlama stratejisi olmaz...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunun passatla alakasi yok. Manuel sayisi ile slakasi var. Ilk parti gelen Passat larda da Octavia larda da dsg getirmemislerdi

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yanlış bilmiyorsam 2.0 altı dizel+dsg üretimini türkiye pazarına özel yapıyorlar. Özel üretim işini üretim biraz ilerleyince ve kısıtlı yapıyorlar sanırım.
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2015, 17:42:56 Gönderen: bilalduzenli »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pek katılmıyorum açıkçası; zira böyle bir politika olsaydı sadece 2 aylık bir süre için değil hiçbir zaman 1.6 dizel ve otomatik kombinasyonunu getirmemeleri gerekirdi.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;529708
Yanlış bilmiyorsam 2.0 aldı dizel+dsg üretimini türkiye pazarına özel yapıyorlar. Özel üretim işini üretim biraz ilerleyince ve kısıtlı yapıyorlar sanırım.

2.0 dizel dsg yurt dışında da mevcut 150 ve 190 ps olarak satılıyor

Çevrimdışı yalcinftt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bilalduzenli;529708
Yanlış bilmiyorsam 2.0 altı dizel+dsg üretimini türkiye pazarına özel yapıyorlar. Özel üretim işini üretim biraz ilerleyince ve kısıtlı yapıyorlar sanırım.
1.6 TDI 105 bg olan motorda Passat ve superb ikisindede avrupada satış yoktu fakat su anki 1.6 120bg dizel olan son kasalarda avrupadada satış vardır bu yüzden kaygilarimizi atlayabiliriz yani mühendisler tarafından etraflıca çalışılarak üretilmişlerdir bence.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz kavram karışıklığı olmuş sanırım :)

2.0 modeller özel üretim değil, özel siparişe giriyor. Hele ki opsiyon eklettiyseniz. Bunun nedeni 2.0 vergi dezavantajı nedeniyle bayiilerin çok az stok getirmesi. Siz stokta gelen dışında bir araç isterseniz, yurt dışından ithal süreci uzun sürüyor.