škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni kasa ön park sensörü problemi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superbb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ön park sensörü kaldırımın yüksekliği az ise algılamıyor. Bu yüzden sıfır aldığım aracımın tampon altı hep sürtme izleriyle doldu. bu gün yine ikaz vermemesine rağmen ön tampon altı kaldırıma oturdu. Benim gibi problem yaşayanlar var mı?

Çevrimdışı mzulfikar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 elegance octavia sahibiyim. On tamponda 2 yerde sürme sonucu çizik söz konusu. Sizinde belirtiginiz gibi on sensörler bazı durumlarda yetersiz kalıyor. Belki araca alışma sürecinde bu durum normal. Bilemiyorum...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hicbir markadaki on sensorler belirttiginiz yukseklikteki kaldirim veya cisimleri algilamaz. Bu tur az yukseltileri anlamasi icin sensorlerin tamponun en altina takilmasi getekir ki bu islevsel ve kullanim olarak bircon negatif etki dogurur.

Aracinizdaki ekran kamera destegi dagliuorsa bu tur durumlar icin on kamera kullanabilirsiniz. Yoksa on sensorun cok alcak cisimlwri fark etmeyecegini dusunerek ona gore park manevra vs yapulmali

Çevrimdışı superbb

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
görüşleriniz için teşekkürler. Torpido ve kolçak soğutucuları hayal ettiğimin çok altında çalışıyor. Bana göre soğutucu değilde en azından aşırı ısınmayı önleyici bir özelliği varmış gibi geldi.
Beklentim, ılık bir pet şişe su konsa bile onu soğutması olmalıydı.

Çevrimdışı bilalduzenli

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bildiğim kadarıyla torpido soğutucusu diye bilinen şey klimadan torpidoya açılmış bir menfez. Belki klimayı yüksek soğutmaya ayarlayınca torpidodaki malzemeyi soğutabilir. Benim beklentim ise malzemenin kendi soğukluğunu koruması.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tespitiniz doğru.

Bu tür araçlarda soğutucu diye söylenen bölmeler hali hazırda soğuk olan maddelerin bir süre daha soğuk kalmasını sağlıyor. Yoksa 0 dan sıcak bir maddeyi soğutmasını beklemeyin. Bu tür işlevi olan soğutucular zaten araç buzdalabı diye geçiyor