škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

superb prestige - style farki

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kursattekin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Style ile prestige arasindaki 11.000TL farka sunulan donanimlar deger mi? Yoksa style donanim alip opsiyon ekletmek mi daha mantikli?

Çevrimdışı fanatikahmety

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kişisel görüş olarak 100 bin tl civarı bir parayı arabaya verdikten sonra o arabada orijinal bi xenon farların kesinlikle olması lazım. Sırf onun için bile değer bence.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
elimde style donanımın opsiyon listesi var. aracı prestige yapmak için 15000tlyi geçen bir ek yapmak gerekiyordu. prestige donanım daha mantıklı. benim için tek handikap teker ölçüleri. 235 taban genişliği yol sesi yapacak. bir de 18 inç jantla yanak daha az olacak. konfor yönünden eksi.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu jany olculerine takilmayin derim. is yalitimda ve lastik yanaginda bitiyor. babamin passat b8 indeki 18 jant lastik ikilisi benim Octi A7 deki 17 den daha sessiz ve konforlu. Forumdan arkadasim Aykut un A7 sinde kullandigi 18 lerin ses ve konfor olarak da benimkinden farki yok.

Bugun superb i inceledim. 18 tam kaeraridir. O aracta konfor ve sesi 19 ve sonrasi olculer etkiler

Ek olarak maddi imkan yetiyorsa mutlaka prestige pkt alinmali. on farlarin mercek ve led tasarimi bile aradaki farka deger.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Arka bagaj açıldığında bagaj kaplaması ocatvya gibi yukarı kalkıyor,oysaki bir önceki superbte istenilirse  kaplamayı sabitleyerek normal sedan bagaj kapağı gibi açma özelliği vardı,yeni subepin en üst versiyonunda dahi bu özellik yokmuş..Şaşırdım doğrusu...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu tur bagaj tasarimi etkiledigi ve yapilan testlerde suruculer tarafindan cok az kullanildigi icin iptal edilmis

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: viperking;527940
Bu tur bagaj tasarimi etkiledigi ve yapilan testlerde suruculer tarafindan cok az kullanildigi icin iptal edilmis

Bazı durumlarda bagajın komple kalkarak sandık gibi açılması bu segmenteki bir araç için eksi bir özellik diye düşünüyorum.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 19 inc sirius çelik jantların fiyatını bilen var mı ?? ve hangi bayide var..