škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Superb Fiyat Listesi

emrtkn · 223 · 63119

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arabaya bu jant hiç olmamış. Aracın gövdesi altında kaybolmuş bu kadar kollu jant.

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende opsiyon listesi var. ama resimini en kısa sürede atarım. prestige üzerindeki opsiyon listesi
acc 1350
akıllı far ;şerit takip; kör nokta=2600
3. bölge klima 950
columbus 5000

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Opsiyonları da ekleyince fiyat uçtukça uçuyor iyice :(

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;525628
bende opsiyon listesi var. ama resimini en kısa sürede atarım. prestige üzerindeki opsiyon listesi
acc 1350
3. bölge klima 950
columbus 5000

Hocam valla müsait olduğunuz zaman resmini çekip atarsanız cok makbule geçer.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamamen yeni bir arac icin bence fark cok degil.

Asil kotu mevzu yurt disinda cok fark yokken ulkemizde benzinli - dizel fiyat farkinin ucurum olmasi.

Tekrar soyluyorum aracin zaten fuyati 60-70 bin arasi ki cok cok normal. bunun uzerindeki farki devlete vergi adinda harac olarak veriyoruz. o yuzden dogru sucluya kizmak lazim

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;525567
Faruk Hocam, DCC dediğiniz sürüş modu seçimi mi? Yüncülerin listesinde sanki tüm modeller için Style den itibaren var gibi görünüyordu sürüş modu seçimi.

Sürüş modu seçimi araçlarda mevcut  Eco, Normal, Sport, Individual seçeneği oluyor.

Eğer aracınızda DCC varsa bu modlar aynı zamanda şasinin ve süspansiyonun tepkilerine yansıyor ve Comfort adı altında bu seçeneklere yeni bir seçenek ekleniyor.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;525562
Cumartesi servise gittiğimde inceleme fırsatı bulacağım ben de. Oldukça meraklıyım:)

Ender merakla yorumlarını bekliyorum :)

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı aweke

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abdullah_ates;525628
acc 1350
3. bölge klima 950
columbus 5000
merakla bekliyoruz paylaşımı

Çevrimdışı jerkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Eğer 2015 eski kasa ile arasında 18_19000 lira fiyat farkı varsa bu durum normal değil. Tabi devlet bu yeni superb bundan fazla vergi alalım demediyse. Sonuçta aynı oran üzerinden eski kasadan aynı vergiyi alıyordu. Bunun kar hırsından kaynaklandığını düşünüyorum.Bu işten en karlı yine passat çıkacak. Hatta octavianın satışlarını bile arttırabilir.

Çevrimdışı mcanerol

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jerkan;525869
Eğer 2015 eski kasa ile arasında 18_19000 lira fiyat farkı varsa bu durum normal değil. Tabi devlet bu yeni superb bundan fazla vergi alalım demediyse. Sonuçta aynı oran üzerinden eski kasadan aynı vergiyi alıyordu. Bunun kar hırsından kaynaklandığını düşünüyorum.Bu işten en karlı yine passat çıkacak. Hatta octavianın satışlarını bile arttırabilir.

Bu fiyatlar ile imkanı yok Passatin karlı çıkmasının. Passat comfortline parasına prestige Süperb alabilirsiniz. Highline Passat 130dan basliyor. Süperb prestige 113 ve ya 115 arasında olucak DSG 120 bg bu fiyatlar ile Süperb önde su an.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar forumda bazilari pahali yazmis siz ulkemizdeki fiyatlarin farkinda degilsiniz sanirim ? Dizel otomatik polo fabia clio gibi arabalarin 60 bin den fazla oldugu ulkede superb dizel otomatik 110 bin lira olmasi hicbirsey. Aracin ozellikleri verdigi avantaj ve luksun bir kismi donanim listesinde yazmiyor bile araci aldiktan sonra arabamda boyle ozellikte varmış dedirtecek bi araba. Tasarimin donanimin passattan ustun oldugu bariz gorunen skoda superb in passattan daha pahali olmasi gerekirdi. Marka degerinden dolayi fiyati altta tutulmus. Eger alabilen varsa hic dusunmeden gozu kapali almasi gereken bir arac. Avrupa test videolarinda audi a6 ile karsilastirilan cok prestijli bir arac

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün Ordu bayii'ne gelmiş, 1.6 tdi manuel Style donanımlı... Etiketi 98.900 idi, adaptif hız sabitleyici falan eklemişler... Kumaş ve manuel koltuklu idi, Suberb alacaksam açıkcası bu opsiyonla almam, aracın içini çok basitleştirmiş... Manuel vitesin geçişleri rahat, yolları belli...Octavia da ki gibi yine arka süspansiyonlar tak tuk çukurlar da ses yapıyor, bana izolasyonu zayıf gibi geldi, ki zaten normal yoksa Passatt'ı nasıl satacaklar, ufak tefek kalite farkları olması doğal... Bagaj ve arka diz mesafesinden bahsetmiyorum zaten :) Genel olarak beğendim fena değil, ama güncel Octavia kullandığımdan, ön konsol, tuşlar direksiyon vs aynı olduğu için bana farklı bir araç gibi gelmedi, Octavia yerine şahsen tercih etmem...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu özellik harika diğer marka modeller de var mı bilgim yok ama ayrıcalık güzel şey.

http://www.skoda.com.tr/models/yeni-superb/yeni-superb-akilci-c%C3%B6z%C3%BCmler/#ColumnRepeaterLiteWebPart
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ