škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yadigar Fabiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
vay be eski arabamı hatırladım... aynı kasa 1,4 comfort idi.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;272108
Kasa tipi nedir? Sedan? HB? Yıldırımda trafikte sürekli geziyor ise mutlaka görmüşümdür..:)

Denk gelmiştir muhtemelen,HB kasa araba.Fakat yanlış ifade etmişim özür...yıldırım değilmiş,cadde adından karıştırdım herhalde. Konak mah.Fsm kavşağa yakın oturuyor..Eski çevre yolunda görüneybılitesi yüksek.:)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;272151
Denk gelmiştir muhtemelen,HB kasa araba.Fakat yanlış ifade etmişim özür...yıldırım değilmiş,cadde adından karıştırdım herhalde. Konak mah.Fsm kavşağa yakın oturuyor..Eski çevre yolunda görüneybılitesi yüksek.:)

Hıım o zaman bana ters tarafta ama aklımızda bulunsun selektör yaparız, korna basarız ama sonra ilk ışıkta inip arabadan kızmasında :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

octaviaman

• Ziyaretçi
PLaka yabancı olunca O da tırsabilir.Gerçi Bursalı oldu artık alıştı ortama:)

Çevrimdışı Joker16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;271812
Hayırlı olsun.
Yıldırım da 53 plaka kapuçino bej Fabia 1 görürseniz O da Kardeşimin olur kendisi:)

teşekkür ederim mygokhan arkadaşımızında dediği gibi trafik durduğu anda birden ortalık karışmasın durumu açıklıyana kadar :++:

octaviaman

• Ziyaretçi
Bu skodacılık da başka bir şey var.İnsan yolda gördümü sempati oluyor.Bizim çocuklar bile dışarda görünce SKODA,SKODA diye bağırıyorlar ,zor susturuyorum yaf:++:

Çevrimdışı Joker16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tamamen katılıyorum skodacılık gerçekten başka birşey insan hep böyle tatlı bir tebessüm ile yaklaşıyor ilk skoda hayranlığım sene 2005 te başladı oda octavia ya binene kadar skoda olsun ne olursa olsun favoritleride çok seviyorum :) tabiki çocuklar kadar heyecan dolu bağıramazsakta :D