škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arıza şeridinden gidenler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul trafiğinde hak yiyenlerin, hatta kendilerini diğerlerinden üstün gören ve zeki zannedenlerin videosudur.
Kendi çekimimdir, devamıda gelecek.

[YOUTUBE]vJyoB4tJsGU[/YOUTUBE]
http://www.youtube.com/watch?v=vJyoB4tJsGU
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Geçen otobüsteydim( 500t hattında bilmiyorum biliyormusunz bu otobüs 2  dk da bir gelir ve normal arabayla 2 saatde gitdiğin yolu bu otobüs ile 45-50 dk da gidilir)
giderken herzamanki gibi emniyet şeridinden gidiyor hatta emniyet şeridinde önünde olanları yada yol vermiyenlere vurucak gibi yapıp yoluna devam ediyordu tama kartal M ya geldik geliyoruz önümüzdeki adam emniyet şeridi ile kendi şeridini ortaladı normal trafik akışında gitti ama bizim şöför kuduruyor vurucak gibi yapıyor korna çaşıyor sellektör atıyor falan adam gayet çok yavaş giden trafikte(5kmh)giderken durdu ve 10 sn bekledikten sonra ilk çıkıştan çıktı bizim şöförün o kudurmuş halini görünce içime su serptiler nerdeyse alkışlıcaktım.

Bence bu sistemi deneyin.
Bir örnek daha veriyim kartal kadıköy hattındaki minübüsler çok serseri kullanır hatta sinirlenirse arabanıza vurabilir bile,geçen yolda gidiyoruz şerefsiz sağımdan geldi nerdeyse vurucak gibi gidiyor arabayıda babam kullanıyor babama biraz hızlan yolu ikile öyle git dedim(yol da 2 araba yan yana gidemez şeklilde 1.5 arabalık yer var) minübüs bir güzel delirdi korna çaldı ama takmadıkta sonra müşteri almak içiçn durdu ama ben çok rahatladım böyle böyle halkımız belki değişir ne yapalım.
not;her emniyet şeridine kamera koyulmalı bence kestikleri cezalar nasıl olsa o kameraları karşılar(650 kaymer):xx:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ümraniye kavacık arasına ekip otoları yerleştirdiler en sık kullandığım güzergah burası olduğundan dolayı ancak burayı gözlemleyebildim emniyet şeridine giren araçların sayısı şimdi 3-5 tane anca var onlarıda polisler haşırtingen şıtrayze yapıyor :D

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
emniyet şeridi dediğin yolcu taşıtları yoluysa oradan minibüslerde geçiyor. yolcu taşımayanlara yasak. ambulans, itfaye vb yolu ise iyi olmuş.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlara zeki değil de çakal diyelim...
Bu istanbul, adamı hasta eder, katil eder...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Boğaz Köprüsü üzerinde şerit değiştirmek yasaktır.
Geçen sabah, belki de köprü üzerinde bir ben bir de o personel servisi vardı.
En sağ şeritten gidiyorum ben, sığır solumdan ağır ağır beni geçer gibi yapıp üzerime doğru gelmeye başladı. Korna çaldım, sığır iyice kırdı direksiyonu üzerime. Elimi çekmeden kornaya basarak yanından geçtim gittim. Gişelerde "ne gorna çalıyon" diye camı açıp bana sordu. Ben de "uyuyorsun, uyanasın diye yaptım, günaydın, hayırlı sabahlar" dedim. aramızda 500 metre mesafe olmuştu ki hâlâ anlamaya çalışıyordu sığır.
İstanbul personel servisi sürücülerini özellikle mi seçiyorlar nedir, bir normaline denk gelemedim he!

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya insanlar ışıkta duruyorum diye, yaya gecidinden geçenlere yol veriyorum diye kornaya basıp devam etsene diye işaret yapıyor. Adam zaten insanlıktan çıkmış sen de çık istiyor. Ayrıca çektiğiniz video ve fotoğrafları emniyetin müdürlüğünün sayfasına yükleyip şikayetinizi belirtirseniz işlem yapılıyor diye biliyorum. Ben de buna benzer bir kac video cektim. Yakında şikayet etmeyi düşünüyorum. Ondan sonra görürler artık kimmiş uyanık. Ayrıca trafikte bilinçli olarak kural ihlali yapıp tehlikeli araç kullanarak beni rahatsız edenlere de her seferinde hakkımı haram ediyorum bu dünyada kaçsan da Allah'ın mobesesi sürekli kayıtta.

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bunların birde sirenlerini yakarak yol isteyen ambulansı takip edeni vardır.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle. babamı ölüm döşeğinde ambulansla hastaneye yetiştiriyoruz. bende arabayla arkasında dörtleri yaktım peşinden utana sıkıla onlardan biri sanarlar diye gidiyorum. arkaya baktım ışığı gören peşimde.

Çevrimdışı guven

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evde tv izlerken rast gelmistim bende bir kere cakar siren denetimi ve emniyet seridinde canli yayinda bir savciymis sanirsam basti gitti durmadi polisinde uzerine surdu normalde yetkisi yokmus muhabir sordu poliste kivirdi rezil oldular arada idare ediyoruz gibisinden bisi soyledi. ancak adalet sade vatandasa malesef ayni sekilde calismyor bugun valide icin bakirkoy muftulugunde kisa bir islem icin gittik hemen arabayi cekmsler park yapilmaz tabelasi yok birde kaldirima park diye yazmislar ama nasil oluyorsa araci cektigim yerde kaldirim da yok taksi parasiyla 75tl bayildik irde camurun icine cekmisler ustumuz basimiz ve arabamiz kople batti

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.video vizyonda. Uyanıklar, kendini zeki zannedenler, hak yiyenler volume2.

[YOUTUBE]6caFVcwshBc[/YOUTUBE]
Arıza şeridinden gidenler-2 - YouTube
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta