škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benzin'e zam 12.10.2012 cuma gecesi 00:00

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;400591

Komiksiniz, anlamsızca foruma tepkiler yok müstehakmış vs vs. :)

Mecburi kullanma durumunda 1 tanesiyle idare ediyoruz, devlet zam yaptı  diye okula gitmeyi bırakamam yada ailem ivedi işler için araba  kullanmayı bırakamaz ama sınırlarız ;) (bknz.2den 1e düşme)

Siz burada geldiniz yazdınız tepki gösterdiniz (?) Hatta üstüne birde  forumu fırçaladınız, n'oldu birşey değişti mi, vediğiniz tepki gitmesi  gereken kanallara gitti mi?Ben cevap vereyim size tabiki hayır :)

Benim siyasetçilere tepkim olduğunda seçim zamanı giderim oyumla tepkimi  gösteririm, burada X siyasetçi şöyle Y siyasetçi böyle diyip sonrada  reel hayata yansıtmayı unutmam.(dolaylı yoldan oldu ama umarım  anlamıssınızdır)

Tepki göstermek güzeldir tabi tepki sadece ağızdan çıkan söz değil  akabinde eyleme dökmektir, azda olsa çokta olsa bir şekilde reel ve  maddi olarak tepki gösterilmeli, yoksa kişisel sallamak sadece duygu  tatmini yaşatır insana :)

Ben siz diye hitap ediyorum, aynı şekilde lütfen ;)

Kişisel sallamak! , beni tanımadığın(ız) halde gittikçe daha da ilginç cümleler kurmaya başladın(ız).
Yaptığın(ız)  düz mantıktan pompacının bile haberi yoktur. Ne yani şöyle mi dememiz  gerekiyor, vay be 2 aracı var, protesto için birini kullanmıyor.
Benim tepkimin bireysel olduğunuz yazmışsın(ız) sizin ki tepki bile değil ki.
Ayrıca benim sosyal medya haricinde herhangi bir girişimde bulunmadığımı nasıl çözdün(üz). Oradan öyle mi gözüküyor ?

Alıntı yapılan: xxman;400593
Hakan yaw ciğerim anlamıyorum seni, o kadar söyledik  deveye dikenin zencisi lazım diye, eşşek boyu olacak -battal boy az  kalır diye- hali vakti yerinde adamsın senin neyine vatan millet, bırak  vazelin alacaklar düşünsün, birde fırça yiyeceksin üstüne :) sen anladın beni ;)

Kardeşim  çok haklısın, bizim evde de iki tane kombi var, havalar soğuduğunda  protesto için birini kullanmayacağım, hatta evdeki ampullerin yarısını  sökeceğim ki devlet, millet ve komşular elektrik zamlarına olan tepkimi  de anlasın.

Alıntı yapılan: Detaycı;400635
Kontak kapatma, benzin almama eylemlerinden memnun olurlar aksine, bakınız bir açıklamaları:

"Benzin zammından etkilenmek istemiyorsanız, arabaya binmeyin, bisiklete binin."

O lafı diyen ingiltere vatandaşlığıda bulunan maliye bakanıydı, hoş kendiside bisiklete binmeyi bilmiyordu o da ayrı bir mevzu. Sıkıştıklarında bir acaip cevaplar veriyorlar, akıl ve idrak yolları bir anda tıkanıyor.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı caglarcb

• Drive to win
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Facebookta şöyle bir oluşum var, reel hayata yansıtıp destek çıkarsak enazından tepkimizi belli etmiş oluruz diye düşünüyorum.

https://www.facebook.com/events/254008101388089/

Çevrimdışı esteban

• Detailing Canlısı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hakan bey ve Yasin bey sizin gibi bizimde aslında tepkimiz benzin zammına birbirimize değil fakat öyle bir toplum olduk ki neye sinirlenirsek bunu yine kendi içimizden birine yansıtıyoruz. Aile gibi gördüğümüz bu platformda yaşanabilen diyaloglar bunlar fakat gönül çok fazla uzamamasından yana. Yine şöyle bir toplumuz 2 kişi arasında kalan :sopa: yiyor :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Valla ben kaçak alırım, yapacak bi şey yok... Vergi de vermemiş olurum herhalde...

(Gerçi depo dolu, protestoya uzun süre katılabilirim)
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2012, 13:50:06 Gönderen: turker »

Çevrimdışı kevepsi

• Çekirge
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.ntvmsnbc.com/id/25389733

hakan akşama milli maç ne olur?

bu sene kim şampiyon olur?

:D:D:D
Teori ayrııııı, pratik ayrııııı... :kyf:

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;400636
Kişisel sallamak! , beni tanımadığın(ız) halde gittikçe daha da ilginç cümleler kurmaya başladın(ız).
Yaptığın(ız)  düz mantıktan pompacının bile haberi yoktur. Ne yani şöyle mi dememiz  gerekiyor, vay be 2 aracı var, protesto için birini kullanmıyor.
Benim tepkimin bireysel olduğunuz yazmışsın(ız) sizin ki tepki bile değil ki.
Ayrıca benim sosyal medya haricinde herhangi bir girişimde bulunmadığımı nasıl çözdün(üz). Oradan öyle mi gözüküyor ?

Valla şu ülkedeki en büyük pompacıları herkes biliyor, onlara az da olsa bile yansısa yeterli :)

Ben gelip foruma konu açsam herkes baktı ama yorum yazmıyorlar diye bu halka müstehak desem ne kadar doğru olur?Buradaki insanların suçu değil bu lakin tepki gösterebilirler tabiki sizin gibi sağa sola fırça atarak değil ;)

Ayrıca kombi olayı çok alakasız ;)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;400757
Valla şu ülkedeki en büyük pompacıları herkes biliyor, onlara az da olsa bile yansısa yeterli :)

Ben gelip foruma konu açsam herkes baktı ama yorum yazmıyorlar diye bu  halka müstehak desem ne kadar doğru olur?Buradaki insanların suçu değil  bu lakin tepki gösterebilirler tabiki sizin gibi sağa sola fırça atarak  değil ;)

Ayrıca kombi olayı çok alakasız ;)

Şimdi  havalar fena değil, bir soğusun bak o zaman o evler nasıl ısınacak ben o  zaman göreceğim. Hadi otomobili kullanmadın bıraktın evi ısıtmak için  kira öder gibi paralar ceplerden çıkınca göreceğim ben bu milleti. O  zaman anlarsın(ız) alakalı mı alakasız mı.

Ayrıca yazdığımı bir daha okumanı(zı) isterim, çünkü genele müstehak olarak yazdım. Yani, Türkiye sadece forumdan ibaretse ve yazdığım sitem yerine fırçalamak olarak görülüyorsa, o zaman siz daha fırça nedir ya hiç görmediniz ya da fırça nedir henüz bilginiz yok.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;400760
Şimdi  havalar fena değil, bir soğusun bak o zaman o evler nasıl ısınacak ben o  zaman göreceğim. Hadi otomobili kullanmadın bıraktın evi ısıtmak için  kira öder gibi paralar ceplerden çıkınca göreceğim ben bu milleti. O  zaman anlarsın(ız) alakalı mı alakasız mı.

Ayrıca yazdığımı bir daha okumanı(zı) isterim, çünkü genele müstehak olarak yazdım. Yani, Türkiye sadece forumdan ibaretse ve yazdığım sitem yerine fırçalamak olarak görülüyorsa, o zaman siz daha fırça nedir ya hiç görmediniz ya da fırça nedir henüz bilginiz yok.

Pompadan ne kadar korunursak artık, dediğinizden kurtuluş yok kombi kapatsak elektrikli ısıtıcı kullansak elektrikten koyacaklar, Allah yardımcımız olsun

Fırça nedir nasıl atılır bilirim kime atılır iyi bilirim, sizin çıkışınızın gereksiz olduğunu gördüğüm için bu durumdayız şuan neyse.

Tartışmanın amacı bir yandan da karşılıklı birbirine birşey öğretmektir umarım bizde karşılıklı birşey öğrenmişizdir birbirimizden :)

Sanırım yaşça büyüksünüz benden sizede saygı duyuyorum gerçekten, forumun selameti açısından uzatmıyorum ve iyi forumlar diliyorum size :)
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;400821
Pompadan ne kadar korunursak artık, dediğinizden kurtuluş yok kombi kapatsak elektrikli ısıtıcı kullansak elektrikten koyacaklar, Allah yardımcımız olsun
Ortamı yumuşatalım biraz.