škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Toto Super Lig

Ziyaretçi · 287 · 72291

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
topiğimiz olsun bu sezon lige burdan devam edelim, avrupa için UEFA topiği var zati.

Ankaragüçlü ve kökten GS li olarak bu sezon bu takımı cidden beğeniyorum. kalite had safhada. bu ligin tartışmasız en iyi kadrosu. averaj çok deli olacak gibi bu sene :D

fenerde iyi oynuyor ama Alex olmasa daha iyi sanki takım :D

birde D.Bakırda hala stadı terk edemedi FB liler, olay var. inşaallah tatsızlık olmadan dönerler.

Aziz ağır konuştu, D.bakır'ın rakibi GS FB BJK değil, alt takımlarla uğraşsınlar dedi :lol: bu takımlar gelir yener giderler dedi :D:D
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2009, 23:44:39 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aziz dogru sölemiş suan forum ortamında oldugumuz ıcın dıyarbakır taraftarlarını esefle kınıyorum yoksa daha fazlasını hala soyluyorum.allah bın belalarını versın sızın neyınıze turkcell super lıg .tutmus öküzün bırısı kaleye sokuyor kendını dıgerlerıde alkıslıyor oley dıyor.bu adamların beyın yapısını anlamıs degılım.neyse bız atlattık dıyarbakır hadısesını dıger takımlara allah kolaylık versın

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diyarbakırdaki olaylar tamamen siyasi bana göre.Diyarbakır şehri süper ligde böyle bölücü protestolar yaparak temsil edilecekse hemen ligden diskalifiye edilsinler.Allah belalarını versin bunların.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
meclise girmiş adam ligden nere atıyon... aaah ah... nolacak bu işin sonu...

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Bu işin sonu kolayda..
Onu yapmak işin başımızdakilerde biraz g.. olması lazım.
Neyse millet bunu istiyor demekki ..
Hala savunanlar olduğuna göre !
Uyanırlar inşallah birgün uykularından,iş işten geçmeden!
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maç güzel geçti onca direkten dönen gol sonrası skordan memnunum diyarbakırlılar için sövmek istemiyorum ramazanda allahlarından bulsunlar bana yeter... :)

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
diyarbakır tam kasap gibi oynuyor , böyle giderlerse sonları hiç iyi değil. hakem korkusundan kart bile gösteremedi dıyarbakırlı futbolcuyum diye geçinen zadlara. çoğu kişi FB yi beğenmemiş olabilir maçta ama unutmasınlar maç neredeyse 35 derece sıcaklıkta oynandı,sürekli taş çakmak  yağdı  maçı yorumlayanların o atmosferde nasıl bi maç oynayacaklarını merak ediyorum. tv başından sallamak kolay ..

bu sene ligi FB ve gs götürür.. bjk 3-4 bitirir. gerçi Mustafa hoca kehanetlere başladı bizi şu hafta görün bu hafta görün diye. unutmasın bu sezon geçen seneki gibi FB yada gs yok karşısında...

gençler-bursa-es es çok can yakar, ts ve sivas bu sene boş çekerler .... bence:D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;31867
meclise girmiş adam ligden nere atıyon... aaah ah... nolacak bu işin sonu...
:+1:
Bence bu sene ligi Fb ve gs götürür.beşiktaştan hiç bi şey olmaz.Sivas bana göre küme bile düşebilir böyle oynarsa.Diyarbakır maçınıda ful izledim.Sahaya giren adam kendini ne zannediyoda top felanmı kalenin içine girince ne oluyo skormu değişiyo.Hakemlerinde gözü korkmuş bi kart göstermiyo sahada  millete taş atıyolar izliyo sadece.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Aziz başkan ağır konuştu gerçekten ezdi yani :D

Gelir yener gider 3 büyükler dedi :)

Ve Diyarbakır başkanına söz vermeden yola girdi :D

Tabi tüm Diyarbakırlıları da suçlamamak lazım ama durum ortada...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: turker;31962
Tabi tüm Diyarbakırlıları da suçlamamak lazım ama durum ortada...

yani...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Florya’nın sırrı hoşgörü ve disiplin... Hollandalı teknik adamın sıkmayan disiplini ve oyuncularına aşıladığı güven G.Saray’ı zirveye çıkartırken, Frank Rijkaard son olarak Ramazan ayında hep masaya yatırılan ‘oruç’ konusunda da farkını ortaya koydu.

Tecrübeli çalıştırıcı, Kayserispor maçı öncesi ibadetini yerine getirmek isteyen futbolcularını tamamıyla serbest bıraktı.
Karar aldılar
Teknik patron, “Benim için yalnızca performansınız önemli” uyarısını yapıp oyuncularına oruç tutma konusunda kısıtlama getirmedi. G.Saray’da forma giyen futbolcuların ise ‘oruç’ konusunda teknik heyetin ılımlı yaklaşımına profesyonellikleriyle yanıt verdi. Sarı kırmızılı futbolcular aralarında toplantı yaptı ve bireysel olarak kendi performanslarının düşmemesi adına maç günü ile maçlardan bir gün önce ‘oruç’ tutmama kararı aldı.

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu rijkaard boşuna barçayı şampiyon yapmadı.Boşuna şampiyonlar ligini kaldırmadı.Futbolcularla diyaloğu mükemmel.Cimbomun bu seneki en iyi transferi ne keita nede elanodur.En iyi transfer kesinlikle rijkaard
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;32009
Bu rijkaard boşuna barçayı şampiyon yapmadı.Boşuna şampiyonlar ligini kaldırmadı.Futbolcularla diyaloğu mükemmel.Cimbomun bu seneki en iyi transferi ne keita nede elanodur.En iyi transfer kesinlikle rijkaard

Dede de öyleydi mantar olup gitti sonra :D

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;32061
Dede de öyleydi mantar olup gitti sonra :D

Aragorn oğlu dragones dede yi kastediyorsun sanırım.Hani şu dünya kurulduğundan beri var olan dede:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi