škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bisiklet Askısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

2017 model (makyajlı) sport paket aracıma uygun bisiklet askısı arıyorum ancak alacağım askının bir şekilde araca ve boyasına zarar vermesini istemiyorum. İnternette araştırma yaptığımda 120 TL gibi fiyatlardan başlayıp 700 TL ye kadar uzayan listeler mevcut. Daha önce A7 kasada bisiklet askısı kullanan, negatif/pozitif tecrübeleri olan arkadaşlarımız varsa nasıl bir ürün almam konusunda beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;642178
Merhabalar,

2017 model (makyajlı) sport paket aracıma uygun bisiklet askısı arıyorum ancak alacağım askının bir şekilde araca ve boyasına zarar vermesini istemiyorum. İnternette araştırma yaptığımda 120 TL gibi fiyatlardan başlayıp 700 TL ye kadar uzayan listeler mevcut. Daha önce A7 kasada bisiklet askısı kullanan, negatif/pozitif tecrübeleri olan arkadaşlarımız varsa nasıl bir ürün almam konusunda beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

Daha önce hepsiburada.com dan ucuz bisiklet askısı almıştım. Bisikletlerin konulduğu kollarda herhangi bir aparat yoktu. Dümdüz boru şeklindeydi. 1 sene kadar kullandıktan, Decathlon'da satılan bu ürünü aldım https://www.decathlon.com.tr/300-bisiklet-tasiyici--id_8342387.html

Bu üründen çok memnunum. Ama her ne kadar 3 bisiklet taşıma kapasitesi olsa da, ben 2 den fazla taşımıyorum. Ürünün bisikletleri tutan plastik kancaları, bisikletlerin sabit kalmasını sağlıyor. Ayrıca arabaya geçen kancalarının içinde ek kauçuklar var.

Bu kancalar ucuz ürünlerde çıplak oluyor ve boyaya zarar verebiliyor.

Bu ürünün tek sıkıntısı, mağazadan alıp ilk kurulumu yaparken çok zorlanmanız. Ne kullanım kılavuzu, ne de youtube daki kurulum videosu yeterince açıklayıcı değil.

Not: ürünü Renault Megane Sedan'da kullanıyorum. Pekçok modele uyumludur.

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9860]SAHLVCV[/MENTION]

2 bisiklet taşıması benim için yeterli. Ürünü mağazada bir gidip görmek daha iyi olacaktır sanırım. Kancaları bagaj içerisinde nereye tutturuyorsunuz?

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ac1dBuRN;642180
@SAHLVCV

2 bisiklet taşıması benim için yeterli. Ürünü mağazada bir gidip görmek daha iyi olacaktır sanırım. Kancaları bagaj içerisinde nereye tutturuyorsunuz?

Toplamda 6 noktadan bağlantı var. 2'si arka bagaj kapağının üst tarafına, 2'si alt tarafına, 2 de tampon altına.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bitmediyse şok markete bakın geçenlerde gelmişti. 70-80 tl bi fiyatı vardı. iş görür.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 11:34:03 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı Ac1dBuRN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9860]SAHLVCV[/MENTION]

Tavsiye ettiğiniz ürünü inceliyorum da dechatlon linkindeki yorumlarda passat araca zarar verdiği yazılmış, firma geri dönüşü de ürünün Hatchback araçlar için olduğunu geri bildirmiş. Kullanım klavuzuna da baktığım zaman combi modeller için uyumlu görünüyor. Sanırım ürün standart Octavia için uygun değil.

[MENTION=69]mdindas[/MENTION]

İş çıkışı yapacağım ilk iş Şok marketi kontrol etmek olacak.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2018, 13:14:53 Gönderen: Ac1dBuRN »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BEN A5 OCTİDE KULLANIYORUM. BİR SORUN YOK. BU ÜRÜN ÜNİVERSAL, HB. YEDE OLUR SEDANADA, SW. YEDE.

araçlarımız bu aparatın takılacağı  zaten yerleri bu aparata göre yapılmış. bagaj üst stop hizasının kenar sacı bu aparat için uzatılmış.

bu taşıyıcının takma kancaları araca hasar vermemesi için plastik bi madde ile kaplamalı zaten. diğer iplerde bisikletleri bağlamaya yarıyor. aparatı monte ettikten sonra bisikletleri koyunca bağlamasan bile oturuyor yerine kıpraşmıyor hiç.