škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

seat cordoba arıyorum

Ubeyd · 13 · 4810

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ubeyd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cordoba 2003 ve üstü modelini düşünüyorum.fazla km olmıyacak 16000 tl sınırını aşmıyacak hangi versiyonlarını ve donanımlarını tavsiye edersiniz ve bulursanız link kopyalayabilirsiniz.Ayrıca bu serinin avantajları/dezavantajları nelerdir yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
neden fabia varken cordoba?  inşallah isteginize göre bulursunuz
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Kasımda bi tane 2004 100 HP bulmuştum, 16'ya anlaşmıştık. 30 bin km'de idi. Ama rengi metalik yeşildi. Sonra daha iyisini (2006 TDI) bulunca vazgeçmiştim.

Cordoba dıştan büyük fakat içten sıkıcı bi araç. İç mekan FabiaI'den büyük değil ama bagaj mağara gibi. Donanımı için tercih edilebilecek bi araç ama 1.4 16V 100 hp ve az km yapmış bulmanızı tavsiye ederim. 2003-2005 Signo ya da 2005 üzeri Stylance (Full) olanından başka almayın. 2005 2006 benzinli o fiyata alınabilir bu aralar ama o yıllarda hep TDI satmış benzinli tek tük, olanı da otomatik, kazalı vs...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün öğle vakitlerinde ortaca da 2001 seat leon baktık 80000 km de 34 plaka galeride.Donanım olarak 2 airbag,manuel klima,hidrolik direksiyon var ama fiyat 17500 olur dedi pazarlık yaparız dedi ama o donanıma benim octi 23 000 civarı yapması gerek ama 2.el çıldırmış olmalı,biz satarken öldüm eşek fiyatına gidiyor.Galericiler bişekilde satıyorlar.Ubeyd kardeş inşellah gönlüne göre bulursun.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Ubeyd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;2978
neden fabia varken cordoba? inşallah isteginize göre bulursunuz

Mesut Bey, bir taraftanda fabia'ya da bakıyoruz. Marka hususunda net kararımızı vermiş değiliz. Uygun fabia da olabilir.. Yorum için Teşekkürler..

Alıntı yapılan: turker;2986
Kasımda bi tane 2004 100 HP bulmuştum, 16'ya anlaşmıştık. 30 bin km'de idi. Ama rengi metalik yeşildi. Sonra daha iyisini (2006 TDI) bulunca vazgeçmiştim.

Cordoba dıştan büyük fakat içten sıkıcı bi araç. İç mekan FabiaI'den büyük değil ama bagaj mağara gibi. Donanımı için tercih edilebilecek bi araç ama 1.4 16V 100 hp ve az km yapmış bulmanızı tavsiye ederim. 2003-2005 Signo ya da 2005 üzeri Stylance (Full) olanından başka almayın. 2005 2006 benzinli o fiyata alınabilir bu aralar ama o yıllarda hep TDI satmış benzinli tek tük, olanı da otomatik, kazalı vs...

İlker Bey, değerli bilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Evet! biz de aynı Siz'in gibi düşünüyoruz. Biraz süspansiyon olarak sert dediler ama donanım ve özellikle fiziki görünüm olarak hoş bir araç olarak duruyor.. Bir araç vardı biz aramadan araç ertesi gün satılmış. Bakmak isterseniz TIKLAYIN

Alıntı yapılan: marjinal;2996
Bu gün öğle vakitlerinde ortaca da 2001 seat leon baktık 80000 km de 34 plaka galeride.Donanım olarak 2 airbag,manuel klima,hidrolik direksiyon var ama fiyat 17500 olur dedi pazarlık yaparız dedi ama o donanıma benim octi 23 000 civarı yapması gerek ama 2.el çıldırmış olmalı,biz satarken öldüm eşek fiyatına gidiyor.Galericiler bişekilde satıyorlar.Ubeyd kardeş inşellah gönlüne göre bulursun.

Muhammed Bey, eyvaAllah.. Teşekkür ederim..

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bişi değil canım kardeşim benim, ne demek o bizim asli görevlerimizden.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonunda cordoba değil ama toledo'yı aldın.hayırlı olsun kazasız cezasız belasız sürüşler.

octaviaman

• Ziyaretçi
seat konuşuluyorsa önceki kasa toledoyum tek geçerim.Cordobanın içi dar.kokpit pek estetik değil aynı zamanda.

Çevrimdışı Ubeyd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
EyvaAllah.. Çok teşekkür ederim..

Rabbim herkese nasip etsin..

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın İnşallah. İlk izlenimleriniz nedir?

octaviaman

• Ziyaretçi
iç ve dış görünümlerine ait resimleri bekliyoruz,Benim arabam kısmına.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Toledo Cordoba'dan daha mantıklı, iyi etmişsiniz... Gerçi Signo değil galiba ama olsun, Toledo Stella'yı Cordoba Signo'ya tercih ederim (galiba) :D Galiba derken, hız sabitleyici beni düşündürdü biraz ;)