škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.2 tsi jetta 9000 km

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ilandaki araç amcamın aracı 7 ay önce beraber almıştık araçları biz octi o jetta almıştı fakat neredeyse hala sıfır denilebilecek olan aracını satıyor araç zaten sürekli kapalı otoparkta tutulmuş üzerinde nokta kadar bile çizik mevcut değildir 9000 km yolu istanbul ankara ve çanakkale arasında yapmıştır 4 kişilik bir aile için yetersiz olduğunu söylediğinden dolayı satıyor ilanda ki fiyat takas fiyatıdır 1.4 tdi roomster fabia yada 1.6 tdi octi ile takas olabilir takassız satış fiyatı 44 tl dir ilgilenen arkadaşlara duyurulur
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2011, 17:52:26 Gönderen: mutluoztan »

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
güzel araba hayırlı satışlar
Skoda fabia 1.4 TDİ ambiante 2008 gök mavisi

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkürler arkadaşlar buraya telefon numarası vermedim ilanda zaten mevcut

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
keşke dsg olaymış aradığım arabaydı .hayırlı satışlar

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok beğendiğim bi araç hayırlı satışlar

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlı satışlar olsun İnşaallah.
Alıntı yapılan: mutluoztan;281446
...araç amcamın...4 kişilik bir aile için yetersiz olduğunu söylediğinden dolayı satıyor...fabia...
:hmm::hmm::hmm:

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı satışlar yanlız bu araba dört kişilik bi aile için yetersiz diyosa fabiayı kesinlikle düşünmesin bile jettadan sonra çile çeker ancak

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aslında yetersiz konusu biraz açmak gerekirse amcam hergün işe arabayla gider gelir iş yeri evine 13 km uzaklıkta bunun için 1.2 motor ona fazlası ile yeteceğini düşündüğünden almıştı ve işe tek başına gidip geldiğinde yine bir problem yok fakat uzun yolda vasat denebilecek bir performansı var araca 4 kişi ortala 70 kg 40 50 kg aralığında da yük olduğunu düşünün aracın hızlanması rampadaki çekiş gücü vasat, hatta o kadar vasatki şöyle 100 150 metrelik bi rampada 3 ü vitese kadar düşürmek zorunda kalıyoruz aracı bu çekiş konusu ile ilgili servise başvurmuş amcam verdikleri cevap araç gayet normal 1.2 den bekleyeceğiniz performansı bu kasada bir araçtan anca bu kadar alırsınız olmuş her neyse şehir içinde yakıtı aslında çok değil tabi araçtaki kişi sayısada çok değilse fakat uzun yolda abowwwww benim 1.4 tsi octi yanında yakmıyor örnek verecek olursam yada kıyaslama yapacak olursam benim octi 1.4 tsi 122 hp jetta 1.2 105 hp aralarında ağırlık olarak 50 kg octi daha ağır edirneye köye gidişimizde ben ortalama olarak 120 130 km hızlarda gidiyorum ve bu hızlardaki yakıt tüketimim 6.3 ile 6.7 arasında değişiyor aynı hızlarda jetta 7.4 ile 7.8 arasında bir değerde oynuyor ben 40 ile 50 tl arasında köye giderken amcam 80 lira ile geldiğini söylüyor zaten artık konfordu vs aramıyor az yaksın yeeter diyor

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
O motor oldukça güçlü ama ağırlık artınca tüketim farkediyor, normaldir

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet irfan hocam 2 kişilik bir aile için oldukça yeterli bir araç hem konfor hemde performans olarak ama uzun yola gelince işler biraz değişiyor açıkçası aslında şehir içi kullanımından pek şikayetçi değil (klima çalışmıyorken) ama uzun yolda araç bariz derece kendisini belli ediyor şişiyor sanki 120 130 km hızlardan sonra araç bırakın ani hızlanmayı hızlanması bile tatmin eder olmuş amcamı bayramdan geldiğinden beri araç sitenin otoparkında duruyor ve artık binmiyorda çalıştığı şirketten bir araç almış şuan 42 tl veren var araca 1 ay daha bekleyip olmadı bu fiyata vermeyi düşünüyor sitede bu fiyata bu aracı düşünenlar linkteli telden de ulaşabilirler

ayrıca burda şunuda belirtmek isterim aracı markayı ve motoru asla kötülemek gibi bir niyetim yok olamaz da zaten hem vw kalitesini herkes bilir hemde amcamın aracını zaten kötülemem vurgulamak istediğim nokta aslında şu aracı alacak olan kişinin beklentileri ve yaşacağı sıkıntıları söylüyorum 1.2 tsi 105 hp bir motor çok başarı yanlız benim şahsi fikrim bu motor daha elverişli bir kasada olursa daha iyi verimler alınabilir örn:fabia polo gibi ama jetta bir sedan ve sedan araç günümüzde aile için biraz daha yatkın araçlar bence jetta tarzı bir araçtan memnun kalmak için en az 1.4 tsi motor şart diyorum bu benim şahsi fikrim tekrar belirtiyorum

octaviaman

• Ziyaretçi
Tamamen katılıyorum 1.2 tsi motor jetta veya octavia ya yetersiz ve uygun değil.Bu araçlar boş gezmek için alınmıyor.Elbette ailecek ve yüküyle gezecek.Kendi ağırlığı var.Bence minimum 1.4 tsi veya 1.6 tdi olmalıdır.

Çevrimdışı mutluoztan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
1.2 TSI bence Fabia ve benzeri kasalar için ideal, zira şehir içinde 7 litreyi geçmiyor tüketim. Otobanda 5 litre...

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: lrfan;281515
1.2 TSI bence Fabia ve benzeri kasalar için ideal, zira şehir içinde 7 litreyi geçmiyor tüketim. Otobanda 5 litre...

:+1: Tüketim çok iyi ,ayrıca kanatlandırır Fabitoyu :)