škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SAtılık Fabia II 13500KM'de

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;17262
ya çok güzel iyi hoş ama bomboş...

:+1: bize gitmez... bizde classic alanlar araçlarını elegance yaptılar neredeyse... :hanz::kiki:
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o da doğru.Zamanlar yaparsınız diye düşündüm.Farkındaysanız motor sıfır:D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: beytullah;17263
:+1: bize gitmez... bizde classic alanlar araçlarını elegance yaptılar neredeyse... :hanz::kiki:

ohoo baz alanlar collection plus yaptı :hanz:

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
fabia ların classiclerindeki eksiklik abs ve yolcu hava yastığı yok :( classic plusta mevcut. roomsterda ise en düşük donanımda abs ve yolcu hava yastığıda standart....o yüzden bunu yapsan yapsan classtion plus yaparsın :P

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu alsam çok uğraşırdım :D

Ama 16000 civarına alınabilir.Gerçi o fiyata eski kasadan daha dolusu alınsa daha iyi...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı satışlar araç temize benziyor ama ben skoda ya bu kadar az donanımı yakıştıramadım.herşeyden kıssalar abs den kısmamaları gerekirdi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: uğur;17275
fabia ların classiclerindeki eksiklik abs ve yolcu hava yastığı yok :( classic plusta mevcut. roomsterda ise en düşük donanımda abs ve yolcu hava yastığıda standart....o yüzden bunu yapsan yapsan classtion plus yaparsın :P

yol bilgisayarı bile yok ciddi derecede sinir bozucu bir durum, hararet göstergeside yok. kafayı yer insan alıştıktan sonra.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;17287
yol bilgisayarı bile yok ciddi derecede sinir bozucu bir durum, hararet göstergeside yok. kafayı yer insan alıştıktan sonra.

Alışıyorsun Hakancım :)

Hem ne gerek var hararet göstergesine :hih: Hararetmi yapıyor bu araçlar :hhh:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;17291
Alışıyorsun Hakancım :)

Hem ne gerek var hararet göstergesine :hih: Hararetmi yapıyor bu araçlar :hhh:

motorun ısınıp ısınmadığını bilmiyorsun. illa hararet yapması gerekmiyor, yapmaya meyil edecek mi etmeyecek mi. tamam zaten kendisi uyarı lambası yakar ama ben motorun ısı durumunu bilmek isterim.

ayrıca yol bilgisayarı yok.

bi yere giderken hiç vay işte kaç para mazot aldım, ula tüh km yi 0 lamayı unuttuk, hay allah çıktığımızda saat kaçtı kız? tarzı durumlar olmuyor. hatta son bir kaç bin kmdeki mazot paranı bile söylüyor.

ayrıca bir rampa çıkarken verimli tırmanma konusunda anlık tüketim ekranı ciddi yardımcı oluyor.

bunlar artık çoğu vasat marka aracın 20 bin küsür liraya giden bazoğlan baz modellerinde var.

donanım yoksa elbette alışmak iyi hoş. ama emin ol ki bunlar lükse kaçan şeyler değil, yaşadığımız zamanda olması şart olan şeyler. emisyonu düşüreyim diye envai çeşit taklalar atıyorsun bir anlık tüketim ekranı koymuyorsun. bohem...

ha derim ki ya ben deri koltuk+ısıtmayı ne yapacam hiç işim olmaz kullanmam, yada sunroofu napacam klima var işte, ne bileyim ya sis olunca sanki çok mu işe yarıyor sis farı zaten açmam etmem....... gibi uzar gider.

haaa ama arabamda olsa varlıklarıyla mutlu olur, şöle iyi böle iyi derdim. ama yok. keşke olsa, fazla donanım her zaman iyidir.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok ne yapalım, avutmaya çalışıyoruz kendimizi :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;17300
Yok ne yapalım, avutmaya çalışıyoruz kendimizi :D

estağfurullah, avunulacak bir şey yok ama biz skodayı sevdikçe bunlar işi iyice sapıtıyorlar.

eskiden yol bilgisayarı her fabiada standarttı. sen çağ atladın, 5 yıldız güvenlikli bir araç yaptın, bütün tasarım tabularını yıkıp cesur bir işe imza attın ama TR ye yol bilgisayarsız roomi yollamayıda kabul ettin... distribütorun kanı zaten bozuk. ama bari skoda kendini sarsmasaydı. çünkü çok da ucuz değiller.

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bırakın bir önceki kasayı,donanım olarak Felicia'dan hiçbir farkı yok...
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2009, 02:53:22 Gönderen: mc pherson »