škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Carplay Sorunu ve arabayı vitese atınca bazen motor durması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sferk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Adana Aykan'dan 2019 Superb 1.6 TDI DSG Style paket olarak arabayı aldım. Güncelleme yapacağız size bilgi vereceğiz araba bazen sönme yapıyor vitesi D'ye alınca dediler. Aramadılar. Sorun birkaç kere otobanda başıma geldi, yolda da hafif tedirgin ediyor.

Carplay'e bağladığında telefon araması 5 dakikayı geçti mi ses kesiliyor. Kabloyu çıkarınca bluetooth rahat çalışıyor. Servise söyledim sorduk cevap bekliyoruz dediler. Bende uluslararası ve Yüce ile iletişime geçtim evele gevele. Video çekin, nasıl oluyor hepsini anlattım cevap geç geliyor.

Bu sorunları yaşayan var mı? veya bu sorunları aşabilen?

Çevrimdışı dedefon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sferk;655705
Adana Aykan'dan 2019 Superb 1.6 TDI DSG Style paket olarak arabayı aldım. Güncelleme yapacağız size bilgi vereceğiz araba bazen sönme yapıyor vitesi D'ye alınca dediler. Aramadılar. Sorun birkaç kere otobanda başıma geldi, yolda da hafif tedirgin ediyor.

Carplay'e bağladığında telefon araması 5 dakikayı geçti mi ses kesiliyor. Kabloyu çıkarınca bluetooth rahat çalışıyor. Servise söyledim sorduk cevap bekliyoruz dediler. Bende uluslararası ve Yüce ile iletişime geçtim evele gevele. Video çekin, nasıl oluyor hepsini anlattım cevap geç geliyor.

Bu sorunları yaşayan var mı? veya bu sorunları aşabilen?

Merhaba Car play sorununu bende yaşıyorum, bir bilgi verdiler mi acaba size? Birde videoyu youtube a atabilir misiniz? Bende yurtdışı kanallarına ileterek çözmeye çalışayım

Çevrimdışı melihcelik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende bu sorunu yaşıyorum. Makyajlı kasa 1.5 tsi. Bir gelişme olursa paylaşırsanız sevinirim. Ben de bayram dönüşü servise bir kayıt açacağım bu konuda.