škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2020 model superb alırken toplam kaç anahtar aldınız?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ataberk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Makyajlı kasa superb aracımı geçen hafta teslim aldim 1.6 tdi  dsg elite paket fakat teslim alırken toplam 2 adet araç anahtarı verdiler. Farklı sayıda 3 adet alan oldumu acaba?

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah’ım kazasız belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Aramıza hoş geldiniz. 2017 tdı prestij alırken üç anahtar vermişlerdi. Ama çeşitli yerlerde bazı  paket ve modellerde iki anahtar verildiğini duymuştum. Ne kadar aslı var bilmiyorum.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı TuRKSySTeM

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Normal şartalarda hafızalı koltuk olan araçlara 3 anahtar veriyorlardı. makyajlı kasada bazı gruplarda prestij harici 2 anahtar gibi yazılar yazılmıştı. En iyi bilgiyi servis vereektir.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2016 prestij arabamı alırken 2 anahtar verdiler. Neye göre 2 ve 3 anahtar bende anlamış değilim

Çevrimdışı bsarmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2017 yılında octi sport almıştım, 2 ay sonra anladık ki 3.üncü bir anahtar daha verilmesi gerekirken ihmalkarlıklarından dolayı es geçmişler, bayideki anahtar kutusunda bulduk 3.üncü anahtarı. O zaman öğrendik ki ''sürüş modu''na sahip araçlarda 3.üncü anahtar oluyormuş. Şu an 2017 superb prestige sahibiyim 3 anahtar var.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı kasada elit ve confort 2 anahtar
Premium ve Prestij 3 anahtar

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2015 Prestige sahibiyim. Sürüş modu ve elektrikli hafızalı koltuk mevcut. 2 adet anahtar verildi. Anahtar adeti arabanın donanımına ve her ülkeye farklı uygulanan satış prosedürlerine göre değişiyor. Ülkemizde sürüş modu ve hafızalı koltuğa sahip araçlarda 2015 ve 2016 yıllarında 2 anahtar verilirken 2017 yılında anahtar sayısı 3 e çıkartıldı. Son makyaj operasyonundan sonra ise comfort ve elite donanımlara 2, Premium, prestige ve L&K donanımlara 3 anahtar veriliyor diye biliyorum.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende ekleme yapayım 2016 ağustos sonu superb prestige 3 anahtar verildi.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2017 model 1.4 TSI 150 PS Prestige kullanıyorum. 3 anahtar verildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2016 Aralık 3 anahtar aldık

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Makyaj öncesi 2016 ve 2019 da iki defa superb aldım. 2016 active paketti 2 anahtar verildi. 2019 style paket 3 anahtar verildi. Style pakette 3 adet koltuk hafızası olduğu için 3 anahtar verildiğini düşünüyorum. Her anahtara göre aracı kişiselleştirip hangi anahtarla giriş yaptıysanız o ayarları otomatik yapması için 3 anahtar olması mantıklı.

Çevrimdışı jelibonoloji

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bsarmaz;655543
2017 yılında octi sport almıştım, 2 ay sonra anladık ki 3.üncü bir anahtar daha verilmesi gerekirken ihmalkarlıklarından dolayı es geçmişler, bayideki anahtar kutusunda bulduk 3.üncü anahtarı. O zaman öğrendik ki ''sürüş modu''na sahip araçlarda 3.üncü anahtar oluyormuş. Şu an 2017 superb prestige sahibiyim 3 anahtar var.
Suuperb kullanıcısı olarak, 2020 de almayı planladığım superb mi octavia mı önerirsiniz. Rica etsem bu konuda artı eksi fikirlerinizi benle paylaşır mısınız

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sferk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ataberk;655532
Makyajlı kasa superb aracımı geçen hafta teslim aldim 1.6 tdi  dsg elite paket fakat teslim alırken toplam 2 adet araç anahtarı verdiler. Farklı sayıda 3 adet alan oldumu acaba?

Bende 2019 modelde 3 anahtar vermişlerdi.