škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Oakley ve Under Armour Ürünler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1-Oakley Bottle Rocket Polarized Güneş Gözlüğü / 400 tl Bursa Markapark Avmden almıştım.
Toplamda 5-6 defa kullandım. Çizik dahi yoktur. Garanti belgesi mevcuttur arkadaşlar. Markanın kalitesini ilgisi olanlar az çok bilir. Spx fiyatı 600 tl.

2-Under Armour Softshell Jacket / 350 tl
0 ürün, hiç giymedim. M beden. İzmir Optimum Avmden almıştım.

3-Under Armour Sweatshirt / 100 tl
1 defa giydim. M beden

Not: Ürünler Yalovada. Kargo alıcıya aittir ancak tüm ürünleri aynı kişi alırsa kargoyu ben karşılıycam. Her birine yazdım ancak bir daha belirtiyim yurtdışından alınma felan değildir, hepsi orjinal Türkiye’den aldığım ürünler. Kıyafetler M beden ancak L giyenede olur çünkü markanın kalıpları biraz geniş.
Daha detaylı foto isteyen ve iletişime geçmek isteyenler özel mesaj atarsa numara verilecektir.
Tüm Ürünlerin Faturası mevcuttur.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2018, 22:05:37 Gönderen: mcb951 »

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli satışlar

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sweat satılmıştır. Diğer ürünler güncell.
Oakley Bottle Rocket Polarized Güneş Gözlüğü / 400 tl Bursa Markapark Avmden almıştım.
Toplamda 5-6 defa kullandım. Çizik dahi yoktur. Garanti belgesi mevcuttur arkadaşlar. Markanın kalitesini ilgisi olanlar az çok bilir. Spx fiyatı 600 tl.

2-Under Armour Softshell Jacket / 350 tl
0 ürün, hiç giymedim. M beden. İzmir Optimum Avmden almıştım.

Not: Ürünler İstanbuldadır. Kargo alıcıya aittir ancak tüm ürünleri aynı kişi alırsa kargoyu ben karşılıycam. Her birine yazdım ancak bir daha belirtiyim yurtdışından alınma felan değildir, hepsi orjinal Türkiye’den aldığım ürünler. Kıyafetler M beden ancak L giyenede olur çünkü markanın kalıpları biraz geniş.
Daha detaylı foto isteyen ve iletişime geçmek isteyenler özel mesaj atarsa numara verilecektir.
Tüm Ürünlerin Faturası mevcuttur.