škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bahtsız bedevi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
3 aydir kartlikta duran otopark giris kartim nasil olduysa cam ile torpido arasindaki o amaçsız boşluğa düştü ve şimdi yaklasik bir parmak kadar olan o boşluğa ne yaptimsa ulasamiyorum servise ugradim torpidoyu sokmemiz lazim dediler o da işime gelmiyor ama kartsız da olmuyor bana akıl verebilecek yaratıcı forumdaşlar araniyor şimdiden tesekkurler.

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayal gücümü kullanacağım saçma bulanlar olabilir :)
Denenmiş bir yöntem değildir. Uyarayim.
Benim basima gelseydi şöyle yapardim;
Once carrefour vs ye gider ucuz 2 metrelik filan çift tarafli bantlardan alirdim. Once bandin 1 metrelik kısmının tek tarafinin yapiskanini koparmadan siyirirdim ve bant kismini kesip atardim.
Simdi elimizde ucunda 1 metre kaplama sallanan 1 metrelik acilmamis cift tarafli bant kaldi.
Şimdi kaplamayi da bantin üstüne katlar o şekilde araliktan sokarim.
Kartin olduğu yere gelince disarda kalan uctan cekerek bant icerdeyken acilmamis kismin da soyulmasını saglardim. Sonra da banti karta yaklastirip yapismasini saglardim. Bu asamada ilave bir uzun sert telle baska bir yerden girip banti ittirebiliriz belki.
Bant yapisirsa :) yavas yavas cekerdim.
Ama hepsini hayal ettim şimdi. :)
Syg.

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Otopark başka kart veremiyor mu farzedin ki sobaya düştü yandı ne yapacaktınız yenisini isteyecektiniz

Sabah gidip bi kart rica edin ücreti ne ise verin kafanız rahat olsun

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya torpidoyu sokeceksiniz yada karta elvada diyeceksiniz.
Veye belki bi ihtimal ordan girip pedallarin arkasina biyere inmiusde olabilir sett ve azcik agir bikartsa.

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Karta 250₺ vermek var tekrar o yüzden bu kadar uğraşım. Kartı göremiyorum öyle saçma bir aralik var ki orda kart alta inmez dedi servisteki usta ama üstten de ne kadar derin olduğu tam anlaşılamıyor