škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster artık ticari olacak..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Roomster artık ticari olacak

Bir diğer Skoda yeniliği ise Roomster modelinde olacak. Bugüne kadar hep binek olarak pazarlanan araç yeni neslinde bu kimliğinden sıyrılacak ve Caddy platformunda yükselecek.

Yabancı bir yayına açıklamalar yapan bir Skoda yetkilisi Cenevre Fuarı’nda tanıtılan yeni binek Caddy’nin bir sonraki Roomster için altyapısını paylaşacağını belirtti. Caddy’nin satışa sunulması nedeniyle Roomster’ın da kısa süre içinde satışa hazır hale geleceğini açıklayan yetkili söz konusu yeni modelin 2016 yılında hazır olacağını umduklarını belirtti.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En büyük avantaji otomobil gecmesi olan bir modelin ticari olmasi ne kadar dogru bilmiyorum. İnsallah düzgün bir tasarim yaparlar ve ölü dogmasini engellerler.

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
aldığıma pişman oldum tam satacam hanım rahatsızlandı ameliyat şu bu koşturduk durduk.. şuan iyi Allaha şükür fabia sw gelse bugün alırım

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Belki caddy ile ayni platformda olur ama binek bi versiyon da yaparlar belli mi olur..

Fabia sw, roomi, yeti derken yenilikler devam edecek gibi gorunuyor.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Zaten hep ticari idi Roomster, eski defterler aklıma geldi, ne eğlenirdik, bi Ahmet'te kaldı Rumi  :)

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ticari olması kötü bizi etkilemez ama umarım tasarım güzel olur bizim insanımız beğenir romi seviyorum ya :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;507963
aldığıma pişman oldum tam satacam hanım rahatsızlandı ameliyat şu bu koşturduk durduk.. şuan iyi Allaha şükür fabia sw gelse bugün alırım

Öncelikle geçmiş olsun. neden pişman olduğunu yazabilir misin?  :confused:

zibidi gonzales

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;509528
Öncelikle geçmiş olsun. neden pişman olduğunu yazabilir misin?  :confused:

sağol.hanım ameliyatlıydı doktor sancı tutarsa gelin dedi hastanede kalabilirdik ama gına geldi daraldık eve geldik saat 12 gibi sancıları tutmaya başladı çıktık gidiyorum gaz dipte ayağım dışarı çıkacak kadar sert basıyorum ama 170 i geçmedi allahın belası, hanımda istemiyor artık tek artısı geniş olması hangi kafayla aldık daha bunu bilmiyorum:mad:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;511044
sağol.hanım ameliyatlıydı doktor sancı tutarsa gelin dedi hastanede kalabilirdik ama gına geldi daraldık eve geldik saat 12 gibi sancıları tutmaya başladı çıktık gidiyorum gaz dipte ayağım dışarı çıkacak kadar sert basıyorum ama 170 i geçmedi allahın belası, hanımda istemiyor artık tek artısı geniş olması hangi kafayla aldık daha bunu bilmiyorum:mad:

1.2 70hp motor hocam, bunu alırken bilmeniz lazımdı..

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;511044

Başka bir 1.2 arabaya binsenizde TSİ olmadıktan sonra performans beklemek yanlış olur. Tekrar çok geçmiş olsun.