škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Koltuk Arkası Katlanabilir Tepsi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arka Koltukdakiler İçin Seyahat Keyfi

Araba koltuğunuzun arkasına kolayca yerleştirilen portatif tepsi ile yiyecek ve içecekleriniz dökülmeyecek, arabanız kirlenmeyecek!

Katlanabilir olması sayesinde istediğiniz zaman kapatabilirsiniz, yer kaplamaz.
En: 15 cm
Boy: 25 cm
Kapalı Halde Yükseklik: 2 cm
Çifti : 40 TL değermi ?

sizce bu ürün gereklimidir ? alimmi ??

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence güzel olur. Özellikle uzun yolculuklarda baya kullanıslı. link varsa bende almayı dusunebılrıım hatta.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Feci bir görüntü kirliliği. Hele arkadan görünüşü neymiş öyle ?  ve çok titretir orası üstü kapalı bardak su şişesinden başka birşey taşımaz :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yolda giderken böyle yemek filan üstü acık plastik pet bardaklarla bişi içilmezmi ? yani ?

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;428667
Feci bir görüntü kirliliği. Hele arkadan görünüşü neymiş öyle ?  ve çok titretir orası üstü kapalı bardak su şişesinden başka birşey taşımaz :)

gökçen hiç iyi tarafındam bakamıyormusun sen kardeşim yaa :) adam üstünde nakliye yapmıcak bardak taşısın püskevit koymaya yer kalsın yeter :) bir de başlıklara tv atıcan on numara olur :):kavga:

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;428667

bence de gökcen haklı. Fikir olarak güzel ama böyle şeylerin %90 nın bir işe yaradığını görmedim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Arabada yemek yedirmem  :)  Hele 3 yaşımdaki kızım mahveder ortalığı  :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dynia;428670
gökçen hiç iyi tarafındam bakamıyormusun sen kardeşim yaa :) adam üstünde nakliye yapmıcak bardak taşısın püskevit koymaya yer kalsın yeter :) bir de başlıklara tv atıcan on numara olur :):kavga:

Bardak ve bisküvi koymaya yer var zaten arkada :) kucağada bisküvi falan konulursa hem kırıntılar yere dökülmemiş olur mola yerlerinde silkelenir. orayada bardak konuncada tıkırtı yapıcak gidene kadar :D

Şöyle birşey olsa neyse

-------------------------------------------------

Çevrimdışı dynia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;428722
Bardak ve bisküvi koymaya yer var zaten arkada :) kucağada bisküvi falan konulursa hem kırıntılar yere dökülmemiş olur mola yerlerinde silkelenir. orayada bardak konuncada tıkırtı yapıcak gidene kadar :D

Şöyle birşey olsa neyse

öyle bişey olsa fiyatı 40 tl deil 4000 tl olur :) sen bakma gökçene kardeşim içine sindiyse al tak fotolarını da yolla :)

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaki arkadaşlar biralarını dökmezler ,belki o işe yarayabilir :)

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmetmeski;429364
arkadaki arkadaşlar biralarını dökmezler ,belki o işe yarayabilir :)

Cips falanda koymaya yer yapsınlar bu sabah araca bindiğimde arkadaki arkadaşın cips paketini yere boşaltıp üzerinede bi güzel basmış sağolsun moralimi çok bozdu.

Çevrimdışı agasarca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim arabada da yemek kısıtlı. Ufaklık bazen fırından alınan ekmeğin ucundan isteyene kadar. :)

Tepsi de olsa araç kirlenir bence. Bu sadece daha rahat yemek içmek için kolaylık sağlar.  Arabaya göre renk tercihi varsa tabi.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben bunu bir yapı markette görmüştüm ama çok ufak geldi. yani bir tarafa aslan sütünü suyu koysan iki meze sığmaz oraya.

Çevrimdışı Salih28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.5 senedir kullanıyorum bence çok faydalı delme yok kesme yok montaj basit beğenmezsen çıkar at yetilerde çift renk koltuğa uyuyo bence ama 40 tl fazla ben 15 liraya almıştım çinden

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: YEKE;429388
ben bunu bir yapı markette görmüştüm ama çok ufak geldi. yani bir tarafa aslan sütünü suyu koysan iki meze sığmaz oraya.
Araba büyük olunca içinde piknik yapmayı düşündünüz galiba:rm::rm:
elegance=ugurcnplt