škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Yeti sahipleri ve sevenleri kulübü

dartgke · 536 · 374212

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün itibari ile yetim ilk sürtmesini yaşadı pırıl pırıl arabamı otoparkcı arkadaş sağolsun öndeki aracı çıkarırken sürtmüş bu bnm tahminim çünkü durumu eve varınca park ettiğimde  farkettim hergün arabadan iner aracın etrafında bir döner ne doğru tercih etmişim der eve çıkarım bu sefer bakınca dünyam yıkıldı :) biras psikopatca ama sürtmeden dolayı tamponumu değiştirsem tribine bile girdim gece sıfır alan arkadaşlar beni anlayacaktır die tahmin ediyorum siz gözünüz gibi baksanızda birileri malesef bunu size yaşatabiliyor

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackhawk;402241
Dün itibari ile yetim ilk sürtmesini yaşadı pırıl pırıl arabamı otoparkcı arkadaş sağolsun öndeki aracı çıkarırken sürtmüş bu bnm tahminim çünkü durumu eve varınca park ettiğimde  farkettim hergün arabadan iner aracın etrafında bir döner ne doğru tercih etmişim der eve çıkarım bu sefer bakınca dünyam yıkıldı :) biras psikopatca ama sürtmeden dolayı tamponumu değiştirsem tribine bile girdim gece sıfır alan arkadaşlar beni anlayacaktır die tahmin ediyorum siz gözünüz gibi baksanızda birileri malesef bunu size yaşatabiliyor

Nazarlık olsun, zamanla alışıyor insan. Fotoğrafını ekleyebilirseniz iyi olur, belki halledilecek bir şeydir.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İnsan kendi arabası olunca belkide biras daha hassas oluyor abartılacak şey olmasada can sıkıcı :(

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynen can sıkıcı bir durum, benim hanımda sürtmüş arka kapıyı nasıl üzülmüştüm. Polisaj ve rötuşla büyük bir bölümü halledilebilir gibi.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Geçmiş olsun!

Servisten 10 ml kadar rötuş boyası alıp nazikçe rötuşlayın...

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kocaman bir gecmis olsun da benden. Allah, daha fenalarindan korusun

Çevrimdışı xxkartal44xx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,bende eşime Yeti aldım.mato kahve 1.2 dsg elegance,cam tavan.cumartesi trafige çıktı.resimleri paylaşırım.selamlar

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
öncelikle hayırlı olsun eşinize almışsınız ama siz kendi aracınızı bırakıp yeti kullanmaya başlarsanız şasırmam :) Bu arada ben hale trafikte seyir halinde iken yeti gördüğümde yanaşır korna çalarım azınlık olmak biraz güzel bir duygu ve karşılıkta alıyorum hatta bazen ben çalmadan selamlıyorlar yeti sahipleri arasında geleneksel oldu. eşinize ve size hayırlı olsun resimleri bekliyoruz

Çevrimdışı gralcan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bi forumdaş vardı rangerover sahibi eşine yeti almıştı.Sonra zamanla araçları değiştirmişler, yeti daha keyifli diyordu.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
BENLİK Sürümüzü oluşturan Kurbanlıklarımızı (Nefsimizi, Egomuzu, Bencilliğimizi,İnançsızlığımızı,Hoş Görüsüzlüğümüzü, Cimriliğimizi, Nefretlerimizi, Sevgisizliğimizi, Kaygılarımızı, vb.) KURBAN edebilmeyi Allah Bize Nasip eder inşaAllah. KURBAN edebildiğimiz her biri ile, Öz’ümüze, TEK olana bir Parça daha KURB = YAKIN olabilmenin, Farkında lığını, İDRAK etmiş olmanın verdiği HUZUR ile, BAYRAM Kutlu olur YETİ CİLERE KAZASIZ GÜNLER İnşaAllah…

Çevrimdışı birolka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, ben de aranıza 29.09.2012 tarihinde Yeti 1.6 tdi ambition greenline alarak  katılmış bulunuyorum.

Çevrimdışı babakaptan

• Süvari
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.okyanusum.com
1 Ekimde bende aranıza katıldım.1300 km.yi devirdim hatta ilk binde istedikleri servis kontrolüne bile  gittim.Çok pahalı ve gösterişli araçlardan aşağı kalır yanı yok,bu tespit hemen hemen 10 a yakın çeşitli marka suv satıl alan 20 yıllık bir kullanıcı tarafından yapılıyor.

Suzuki grand vitara 1.9 >
Nissan Qaskai 1.6 >
Kia Sorento 2.5 CRDİ >
Kia sportage 2.0 CRDİ >
Wv Tiguan 1.4 >
Dacia Duster 1.5 >
Land Rover 2.0 >
Skoda Yeti >>>>>>>>>>>
Bunların içinde yakıtta Dusterle aynı fakat Dusterın motoru iyi ancak yol tutuş ve rüzgar sesi iyi değil özellikle işcilik ve malzeme kalitesi çok düşük...Diğerleriyle bir çok yönden + / - yarış edebilir ancak yakıtta hiçbiri Yetiye rakip olamaz.
SATIŞ TEMSİLCİLERİNİN YOK DEDİĞİ ESP ARAÇLARIMIZDA VAR,BAŞKA MARKADA BİR DÜĞME BİLE BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATILIRKEN BUNLARIN EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞE YOK DEMELERİNİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.BAGAJ ALTINDAKİ DÖŞEMEDE BULUNAN ETİKETTE 1AT KODU ESP'NİN OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.

Çevrimdışı corova

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar sizi bilmem ama ben ne zaman yola çıksam ve bir yerden bir yere seyretsem, kullandığım Yeti'ye ilginin bir hayli fazla oldugunu görüyorum! İnsanlar gelip bana Yeti'yi, kaça aldığımı, memnun olup olmadığımı v.b. sorular soruyorlar! Ben de gayet memnun (sisinerek hatta:) anlatıyorum dilim döndüğünce. Uzun yollu mesafelerde özellikle oluyor bu. Bin türlü arac varken gelip Yeti'yi soruyorlar. Esim kullanırken de siklikla oluyormuş bu! Arabali vapurdayken adamın biri gelip; "ruhsatta kamyonet olarak mi geçiyor bu?" diye sordu. "Hayir, ama koltukları çıkarıp kamyonet-ticari arac gibi de kullanabilirsin" dedim. Araba, piyasada fazla bulunmadığından herhalde, Cok dikkat çekiyor. Siz de yasamissinizdir bu tür sorulma-tartismaları :) Araba, reklamını piyasa da kendisi, görünürlugu ve dikkat cekiciligiyle yapıyor Valla :) Paylaşmak istedim. Sevgi ve saygılar..