škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bahtsızım yau!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
talihsizlikler devam ediyor. sag kapımın alt kısmını göçürdüler boyası çatladı. başka bir gece sol aynamı kırıp gitmişler. çok geniş bir yola parketmiştik halbuki. işin kötü tarafı ikisi de benim kazam olarak geçiyor ve kasko iki kere işlem yapıyor. üçüncü bir kazadan sonra kaskomun iptal edileceğini söylediler. ben de yaptırmadım henüz. boyayı minihasardan yaptırdık diyelim ayna 350 civarına maloluyor. aynanın aksaamları çalışıyor ancak sabit tutan göbek değişecekmiş o da 275 tl. 3. kazada kaskomun iptal olaagını ve daha sonra çok yüksek primle kasko yaptırabilecegimi söylediler. polis raporu tuttursaydık benim için durum farklı olurmuydu acaba? sigorta şirketleri de az at hırsızı değillermiş.

Çevrimdışı iergentr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
"Ulen o aynayı kırıp gidenin xxx" diye devam etmek isterdim, ne yalan söyleyeyim. hergün 50 Km yol yapıyorum şehir içinde, ne katiller dolaşıyor yollarda. Geçmiş olsun... Allah daha büyük kaza-bela vermesin...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle katil gibi gidiyorlar. yol gerçekten geniş. daha büyüklerini defettik umarım bunla. borcunu bitirip askerliği de yapınca jetta almayı düşünüyordum. böyle giderse kıyıpta alamam heralde.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ayıptır sorması hangi mahallede oturuyorsunuz? Çinçin, yenidoğan falan mı?
Geçmiş olsun, aynayı atisandan çıkma almanızı öneririm, bir çok yedek parça sitesinde de 100 tl civarında sıfırı satılıyor, 1000 tl altındaki hasarlar için kaskoyu bozmayın bence...Kasko büyük hasarlarda işe yarıyor.Ufak tefeğe kasko ödemesi almadığımdan her sene ayrı bir kıyak geçiyorlar bana, tam 14 sene oldu kasko ile...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yapanlar belli olaydı, trafik sigortalarından halledilebilirdi.

En büyükleri bunlar olsun İnşaallah.

Çevrimdışı HakanAltunay

• ®
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kizilay.org.tr
Benim fabia'mda aynasını kırmışlardı.Şerefsiz çok , geçmiş olsun ...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düşüncesiz, dikkatsiz oldukça fazla maalesef ki. Geçmiş olsun.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sizin gene iyi bizimkinin tamponunu sekiz yapmış adioğluadiler.

Çevrimdışı *CEM*

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun allah beterinden saklasın:(

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her biriniz ayrı ayrı sağolun.
malesef yapanlar belli değil. aynanın camında ve elektrik aksaamı saglam ancak bunları sabit parça kökünden kırılmış. dışarda bulabilirmiyim bilemiyorum. araştırıcam. ayrıca siyah plastik çerçevede kırılmış. cümlemizi beterinden korusun rabbim.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun :( sigorta durumu ilginç, aslında yardımcı olmaları lazım size ama aradaki durumu bilmiyorum. İlginç kültürü olan bir ülkede yaşıyoruz, park halindeki aracın kapalı duran aynasını açıyor bir de üstüne ters çevirip yüzüne gözüne bakıyorlar makyaj aynası gibi, şimdi birşey diyeceğimde neyse. Geçmiş olsun tekrar.