škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gaz kelebeği sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı malid1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2015 1.0 fabia aracım dün epc ve motor lambaları yandı aracıma 2 ay önce lpg taktırdığım için garantisi bozuldu zaten temmuzda da garantisi dolacaktı. aracı sanayide tanıdık 3 ustaya  gösterdim aracı bilgisayara bağladılar ve hepsinde gaz kelebeği arızası verdi . Parça arızalı garantim olmadığı için garantiden yaptıramıyorum. ürünün orjinal sıfırı 2236 tl yan sanayisi 1765 tl çıkma olanı ise 850 tl .Napacam derken ustalardan biri tamir etmeye çalışırım ama kırılma ihtimali var zaten parça değişmek zorunda deneyelim dedi söktü gaz kelebeğini dağıttı içinden bir kaç parçayı yağladı çarkı falan değiştirdi geri yerine taktı ve epc ve motor lamba ışıkları söndü araba eski haline döndü. 350 tl el emeği verdim. wag grubu araçların kronik sorunuymuş gaz kelebeği arızası öğrenmiş oldum.

Çevrimdışı Ertan59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: malid1;615058
2015 1.0 fabia aracım dün epc ve motor lambaları yandı aracıma 2 ay önce lpg taktırdığım için garantisi bozuldu zaten temmuzda da garantisi dolacaktı. aracı sanayide tanıdık 3 ustaya  gösterdim aracı bilgisayara bağladılar ve hepsinde gaz kelebeği arızası verdi . Parça arızalı garantim olmadığı için garantiden yaptıramıyorum. ürünün orjinal sıfırı 2236 tl yan sanayisi 1765 tl çıkma olanı ise 850 tl .Napacam derken ustalardan biri tamir etmeye çalışırım ama kırılma ihtimali var zaten parça değişmek zorunda deneyelim dedi söktü gaz kelebeğini dağıttı içinden bir kaç parçayı yağladı çarkı falan değiştirdi geri yerine taktı ve epc ve motor lamba ışıkları söndü araba eski haline döndü. 350 tl el emeği verdim. wag grubu araçların kronik sorunuymuş gaz kelebeği arızası öğrenmiş oldum.
eskiye bakarak yakıt ne kadar farketti hangi lpg kitini taktınız?

Çevrimdışı malid1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araca 1500 tl'ye atiker grand  taktırdım.araca birebir uydu en ufak bir yığılma yapmadı.hatta benzinden bir tık daha iyi performans verdi.tavsiye ederim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı malid1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1 depo tüp 32 lt 75 tl ye doluyor şehir içi 400 km yolu görüyorum benzine göre % 50 tasaarruf sağlamış oldum size tavsiyem atiker grand yada gold taktıranilirsiniz araca birebir uyumlu

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun bende atiker grand bağlattım fabia I 1.4 16v aracıma süper bir kit 0 problem benzin neyse gazda da aynı.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1500 tl bişey değilmiş aslında düşünülebilir .

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;618856
1500 tl bişey değilmiş aslında düşünülebilir .

Benim yillik yakit masrafim 2000tl:) az km yapanlar icin gaz anlamsiz ama senede 20K-25K km yapanlar icin gercekten elzem

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benimde yıllık aşağı yukarı 4000 tl. ama tüketimin yarı yarıya düşmesi çok iyi