škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 2.0 170 hp tiptronik stoklarimizda...

RsRs · 23 · 9060

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
YENİ SUPERB “GÜÇLÜ, EKONOMİK VE SESSİZ“

170 HP’lik motor ile donatılan yeni Skoda Superb dizel araca bakışı değiştirecek...

YENİ SUPERB “GÜÇLÜ, EKONOMİK VE SESSİZ“

Türkiye’de satışa sunulduğundan bu yana büyük beğeni toplayan Skoda Superb’in, 170 HP motor donanımına sahip yeni modeli Türk kullanıcısının beğenisine sunuldu.

2.0 TDI 170 HP Common Rail yüksek teknoloji ürünü motor ile güçlendirilen yeni Superb‘nin en önemli özelliği önceki nesil dizel motorlara göre yüksek performans göstermesi ve daha ekonomik olması.

Superb modelleri arasında motor seçeneklerinin çeşitlenmesi yönünde önemli bir adım olarak görülen 170 HP Common Rail enjeksiyon sisteminin ayırt edici özelliklerinden biri de dizel motorlar arasında sessizliğiyle öne çıkması.

Türkiye pazarına 125 HP ile 160 HP arasında değişen iki benzinli ve bir dizel motor seçeneğiyle giren Superb, yeni nesil Common Rail enjeksiyon sistemiyle donatılan 2.0 TDI 170 HP motor seçeneğiyle bir dönemin öncülüğünü yapmaya hazırlanıyor. Yakıt tüketimi, yüksek performansı ve sessizliğiyle benzerleri arasından öne çıkan Superb 170 HP makul fiyatıyla da kalitenin uygun fiyatlara alınabileceğini gösteriyor.

Alman Bild dam Sonntag Dergisi tarafından “2008 Yılı Altın Direksiyon Ödülü”ne layık görülen Superb, yeni 170 HP motor donanımıyla diğer Superb modellerinde olduğu gibi konfor ve fonksiyonellikle donattığı ferah iç tasarımı ile sınıfının en hacimli aracı olma özelliğini taşıyor.

Boyutların prestijli üst sınıf araçların üstünde olması özellikle arka koltukta oturanlara olağanüstü geniş oturma alanı ve diz mesafesi sağlıyor. Euro-Ncap testlerinde 5 yıldız alan Superb, ön ve arka koltuklarda seyahat eden yolcuların güvenliğini standart olarak sunduğu 6 hava yastığı ile sağlarken, opsiyonel olarak sunduğu sürücü diz hava yastığı ve arka yan hava yastıkları ile güvenlik standardını en yüksek düzeye çıkarıyor.

AFS Sistemiyle, ön far lambaların ışığının geometrisini değiştirmeye imkan tanırken, değişik sürüş durumlarına uymak için aracın önündeki ışıklandırmayı değiştiriyor. Böylece sürücünün önüne çıkan engeller, mevcut sistemlere göre daha hızlı, zamanında ve esnek bir şekilde fark edilebiliyor ve reaksiyon gösterilmesine imkan tanıyor.

Skoda mühendisleri tarafından geliştirilerek patenti alınan benzersiz bir bagaj açma sistemi “TWINDOOR” da Skoda Superb 170 HP’de standart olarak yer alıyor. Bu akıllı ve kullanışlı çözüm, istendiği takdirde sadece arka bagaj kapağını açıp aracın içine küçük malzemeleri koymaya imkan tanırken, ayrıca istenirse de bagajın arka camı da dahil olmak üzere bütün bagaj kapısının açılmasını sağlıyor.

Skoda’nın yeni ve üstün teknolojilerle geliştirilen 2.0 TDI 170 HP Common Rail motor seçeneğine sahip yeni Superb modeli 79.990 TL’den başlayan özel tanıtım fiyatları ile Skoda Showroomlar`ında yerini aldı.
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayırlı olsun,Kazasız Belasız Keyifli Sürüşler:ok:

En çok RNS-510 a sevindim doğru yer doğru seçim:clap:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla dün gece rüyamda SuperB almışım :hanz: Gerçi anca rüyamızda görürüz ya neyse :kiki: Bugün gittim Bozkurt'a.Ama Ersin bey test aracını kendisi kullanıyormuş.Test edemedim :( Siyah renk, Ambition donanımlı ve 1.4 TSI motor muş araç.Hafta içi test etmeyi planlıyorum. Bugün showroom'da Ailemle inceledik.Myanne bile hayran kaldı :D Beyaz alma dedi ama :++: Siyah rengi çok beğendi :D

İlerde inşallah kısmet olur.Piyasanın en iyi otomobili bana göre fiyatına göre..

Fabiam varken bir buluşmada Roomster şapkası alıp içine koymuştum.İlham alıp Roomster olsun diye :D Şimdi SuperB şapkası almam lazım sanırım :++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende geçen rüyamda kuzenin passatına çökmüş yarışlara katılıyodum:D:D
Gökhan abi sırayla git bence bi octi şapkası al onu koy arabanın içine:D

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün arkadaşımla bahçelideydik adam tutturdu niye siyah aldın beyaz almadın diye:D.beyaz boyasız gibi dedim:Dtutturdu siyah almasaydın yok şöyle yok böyle kirlenir falan diye:D
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;40482
Bende geçen rüyamda kuzenin passatına çökmüş yarışlara katılıyodum:D:D
Gökhan abi sırayla git bence bi octi şapkası al onu koy arabanın içine:D

Aklımız SuperB'de..Çok karizma..Tabi ona erişemeyiz.Octi paklar bizi :hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde kendisine Golf VI bakmaya gittiğimiz arkadaşım dün öğle vakti VW bayisine gitmiş ve 1.4 TSI exculusive paket passat siparişi vermiş.İlk tepkim '' sen ne yaptın '' demek oldu.Ben sana demedimmi passat alacaksan ilk önce skoda bayisine gidip bi Superb gör diye.Yok işte Skoda yaramazda şöylede böylede bi ton laf etti beyimiz.Dedim yürü gidiyoruz Skoda bayisine bu lafları sana yedirtecem :D Gittik elegance modelini gösterdim.Donanımlarını falan öğrendi.Arabayı gördükten sonra '' cidden ben ne yapmışım '' dedi :D Kafasına vura vura bayiden çıktı :D Dedim iptal ettir siparişi sana bu aracı alalım.Sanırım arabanında hemen hemen bi yarı parasını vermiş peşin olarak.Diğerinide kredi almış.Herhalde bundan sonra iptal etme şansı yok.Yarın aracı aldığı bayiye gidip iptal ettirmeye çalışacağız ama zor gibi :(
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı RsRs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;40472
Valla dün gece rüyamda SuperB almışım :hanz: Gerçi anca rüyamızda görürüz ya neyse :kiki: Bugün gittim Bozkurt'a.Ama Ersin bey test aracını kendisi kullanıyormuş.Test edemedim :( Siyah renk, Ambition donanımlı ve 1.4 TSI motor muş araç.Hafta içi test etmeyi planlıyorum. Bugün showroom'da Ailemle inceledik.Myanne bile hayran kaldı :D Beyaz alma dedi ama :++: Siyah rengi çok beğendi :D

İlerde inşallah kısmet olur.Piyasanın en iyi otomobili bana göre fiyatına göre..

Fabiam varken bir buluşmada Roomster şapkası alıp içine koymuştum.İlham alıp Roomster olsun diye :D Şimdi SuperB şapkası almam lazım sanırım :++:

Gökhancım,Ersin Bey,aracı tanıtım olsun diye kullanıyor.Hem Superb,Hem Octavia TSI'lar,bazen müşterilere ve tanıtıma gidebiliyor.Onun haricinde gün boyunca şirketimizde test için sizleri beklemekte.:kart: