škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb' nin gücü !

crash · 43 · 16053

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben o yarı parasına alabildiğim beemmeyi alırım arkadaşım. Tamam skoda iyi araba oldu son yıllarda, kimse kötüleyemez falan ama gerçekçi olmak lazım :D BMW nasıl yapılıyor skoda wv opel nasıl yapılıyor. Akıl var mantık var malzeme kalitesi farkı var :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;32226
Ben o yarı parasına alabildiğim beemmeyi alırım arkadaşım. Tamam skoda iyi araba oldu son yıllarda, kimse kötüleyemez falan ama gerçekçi olmak lazım :D BMW nasıl yapılıyor skoda wv opel nasıl yapılıyor. Akıl var mantık var malzeme kalitesi farkı var :)

Valla ben piyango çıkmadıkça BMW'nin B'sini alamam :( Sıfır arabayı da hayatımda 1 kere alabilirim anca ona da yıllarca binerim Allah kısmet ederse. Bakalım SuperB'e gücümüz yetecekmi :confused:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06navy;32224
Ben 17.000TL bulabildim araba alacağım zaman, 27.000TL bulamazdım valla :huh: Olaylara para babalarının gözünden değilde kendi açımızdan bakalım biraz da. Gerçekci olmak gerekirse ileride bu sınıfta bir araba alacak olsam merso ve bmw'nin yarı fiyatına 2.0TDI veya 1.9TDI SuperB alırım. Ha yok boş keseden salla diyosanız SuperB'e 45.000 vereceğime 30.000 daha verip bmw alırım anasını satayım derim, ama demekle kalırım :kiki:
:ok::+1::hanz:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32229
ama eski bemewe alırsın ?

Benim için farkmaz :) 40 milyara ne kadar eski bir bmw alabilirsin? 3.30 e46 2003 mesela ?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
120 bin km falan yapmış olur yani. az dersen bilemem :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ahh ulen ahh aklımda 1.4 TSI almak var ama 1.6 turbo motorlu insigniada motoru yüzünden aklımı çeliyo anasını satayım ( gerçi 5000 TL daha pahalı ).Ulenn ne vardı sanki 1.8 TSI bu kadar pahalı olmasaydı bee.O zaman 1.6 turbo insignianın i sini düşünmezdim animallah :D:D
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;32232
Benim için farkmaz :) 40 milyara ne kadar eski bir bmw alabilirsin? 3.30 e46 2003 mesela ?

Valla o paraya 3.30 2003 imkansız gibi ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;32233
120 bin km falan yapmış olur yani. az dersen bilemem :D

bmwnin motoru anca o km.lerde kendine geliyor zaten hakanım :kiki:

http://www.sahibinden.com/m_paket_siyah_3_30i_en_dolu_versiyonu-72WQQaXQQ15526940WQQpXQQdisplayitem

3.30 dan hakanımın dizel hastalığı için caydım :kiki:

http://www.sahibinden.com/bmw_3_20_dizel_herseyinle_orjinal_acil_satilik-71WQQaXQQ16325076WQQpXQQdisplayitem
:huh::hanz:

Bir de merak ediyorum bu sizin yüksek hacimli dizel motorların tork eğrisi nasıl ?

2.0 dizeli böyle bmwnin :kiki:

Arkadaşlar tamam diyorum, skoda iyi diyorum kötü değil diyorum ama bir bmw ile ya da mercedes ile de kıyas yapmayın artık isterseniz? :hanz: Heleki öyle sportiflik falan 4x4 diyip 3.6 lt motora güvenip ortaya çıkmasın, bmw m3 ile üzmesin sonra (m5 yada m6 demiyorum insafa gelip :P ) :kiki:
« Son Düzenleme: 26 Ağustos 2009, 02:30:44 Gönderen: ero__ »

hakanerdogan

• Ziyaretçi
yav kıyas mıyas yok abi M3 V8 makineye verecek vergide yok parada yok. :D

ama 0 km bi arabanında albenisi oluyor işte.

3.30 da güzelmiş düplü ama şimdi sen ''ne olacak bavyera makinesi'' ki alınırda hak veriyorum yerden göğe kadar doğrusun, bende gider km si milyon mil olmuş bi amerkanı gözüm kapalı alır çalışır adam ederim işte kişiden kişiye göre değişiyor ama 180.000 km yapmış 8 yaşındaki arabaya 38.000 verene kadar.... ı var bu işin kimine göre.

bence haklısın önündeki Hitler bıyığı yeter Nazi'nin gücüdür Bavyera Motor :)

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında tabii ki sıfırla bu tür aletleri karşılaştırmak biraz saçma. Ben superb i 2. el olarak düşündüğüm için öyle konuşmuştum. Hani 2-3 yaşındaki bir superb yerine 10 yaşında bmw şeklinde. :kiki:

Ama o sitelerdeki karşılaştırmalar da çok saçma. biri 3.6 lt biri 2.5 lt motoru kıyaslıyor :) bari 3.30 u alaymış karşısına dicem ama xd sinin olduğundan bir haberler sanırım o sitedekiler :P

octaviaman

• Ziyaretçi
Medyatik gazlamalara hiç gelmem.Araba alacaksam herşeyini saha da araştırırım.Sanayiye giderim,servise giderim,kullananlara danışırım v.s. bu herşey de böyle...

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;32559
Medyatik gazlamalara hiç gelmem.Araba alacaksam herşeyini saha da araştırırım.Sanayiye giderim,servise giderim,kullananlara danışırım v.s. bu herşey de böyle...

:+1::hanz:
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS