škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2 günde 11 farklı superB gördüm !!!

crash · 12 · 7434

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2 günde 11 farklı superB gördüm gerçekten çok şaşırdım.D segmentinde 10.sıraya yükselmiş zaten satışlarda.Çoğu ambition veya classic donanımlıydı.Sadece 3 tanesi elegancedı.Jantlardan fark edilebiliyor.Ambition ve Classic olanlar bile çok baba duruyodu.Passat' ın jant kapaklı trendline modeli gibi iğrenç durmuyorlardı.Aralarından sadece 1 tanesi TDI' dı.Diğerleri TSI' dı.Gördüğüm 11 aracı motorları ve donanımları ile birlikte yazıyorum arkadaşlar.

-Classic TSI siyah
-Classic TSI beyaz
-Ambition TSI beyaz
-Ambition TSI siyah
-Ambition TSI siyah
-Ambition TSI siyah
-Ambition TSI saten gri
-Ambition TDI siyah
-Elegance TSI mocca kahverengi
-Elegance TSI rosso kırmızı
-Elegance TSI siyah

İnsignia çok sattı dediler yolda bu kadar insignia görmedim :)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TSI'lar pazarın dumanını atacak,TSI dururkende başkası alınmaz zaten :) SuperB II'i bende bayağı görmeye başladım,gayet uygun bir paraya 1 dönüm araba alıyorsun :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
valla TSI motora ''TSI'' oluşuna bayıldığından değilde milletin, 2.0 TDI vergilerinin HAŞIRT lığından tercih ettiğini düşünüyorum.

2 litre turbo dizel VW makinesini, 1.4-1.8-2.0 TSI benzinli motorları ile yine VW geçebilir mi (sade perf. değil, çeşitli kulvarlarda)? sanmam...

VW dizelde çok ün yaptı. 155 ton Boeing 737 çekti V10 TDI ile, V12 TDI 3 tonluk Q7 ile supersport asfalt canavarlarına tokat bombardımanı çekti, Le Mans yarışlarında dayanıklılığı ile yine TDI makinesi kol çıkardı... bir çok audi arkasındaki TDI ibaresi ile memleketim sol şeritlerini işgal etmiş vaziyettedir.

70 küsür model Golf GTD ler hala gidiyor!

ve ben bütün bunları, VW grubunun en kıytırık TDI motoruna binerek söylüyorum, 2.0, 3.0 TDI ları kullandığımda, gezegen değişmişe dönüyorum.

yine TDI damarım tuttu :lol: :++:
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2009, 20:20:56 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antalyadada 8-9 tane var bu arada makyajlı octy bizimö durakta bir adet taksi olarak gördüm onun haricinde 1 tanede beyaz gördüm skoda iyi işi yapıyor antalyada temennimiz yeti görmekk :D
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;25373
TSI'lar pazarın dumanını atacak,TSI dururkende başkası alınmaz zaten :) SuperB II'i bende bayağı görmeye başladım,gayet uygun bir paraya 1 dönüm araba alıyorsun :)

:++: :++:

Birde şu yorumları okuyun..:) Çok hoşunuza gidecektir.Uğur abi bana göndermiş..Sanıyorum foruma eklemek istemedi veya fırsatı olamadı..

http://www.toyotaclubtr.com/testler/yeni-aracimda-tercihimi-superb%27den-yana-kullandim/?topicseen
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gencın bırısı:Evet bunlar güzel özellikler ama güzel oyuncaklar aslında ve elektronik oyunlar...
Toyota bu tarz elektronik detaylardan kaçarak sorun çıkarma olasılığını düşürüyor...

bunları yazmıs gulesım geldı.öburusude skodanın argesı yok demıs ben vard ıye bılıyorum.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;25389
:++: :++:

Birde şu yorumları okuyun..:) Çok hoşunuza gidecektir.Uğur abi bana göndermiş..Sanıyorum foruma eklemek istemedi veya fırsatı olamadı..

http://www.toyotaclubtr.com/testler/yeni-aracimda-tercihimi-superb%27den-yana-kullandim/?topicseen

Birgün herkez SKODA' LI  olacak :hanz:

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende Ankarada hemen hemen tüm renkleri gördüm.en çok hoşuma gidenler beyaz,siyah moka kahve ve rosso kırmızı oldu.fakat rosso kırmızı araç kirli olduğunda kendini pek belli etmiyo ve bir süre sonra sıkılabilirsiniz renk olarak.benim en beğendiğim içlerinden siyah oldu :)
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyah cidden oldukça dikkat çekiyor.Benim gördüğüm siyahlardan birisini camlarıda siyahtı.Adam açmış müziği dımtıs dımtıs geziyordu :D Arabanın camları kapalı olmasına rağmen bası dışarıya geliyordu :D

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu hacimdeki bir araçta az yakıcam hırsıyla 1.4 hatta 1.6 alan (benzin/dizel) memleketim insanını KINIYORUM

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.0 motorun yıllık 1850 lira vergisi var yanılmıyorsa bunun ise 658 tl olması lazım bundan dolayı bence kendimden biliyorum 1.8 motor aldığım zaman acısını çok yaşadım bunun neyseki şu an düştü araç 9 yaşında ama 512 tl hla yıllık vergisi var...

Ekenomi için güzel tercih bana göre

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;26318
Şu hacimdeki bir araçta az yakıcam hırsıyla 1.4 hatta 1.6 alan (benzin/dizel) memleketim insanını KINIYORUM
ama üreten üretmiş yani,herkes kesesine göre alacak zaten.performans isteyenlerde daha yüksek motoru tercih edece yani.bana göre  sorun yok.:ok:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ