škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Özel Servis & Usta Tavsiyeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı YARGIC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar;

Konum ve varsa iletişim vererek Özel servis ve Usta Tavsilerimizi buradan yazabilirmiyiz ?

Herkese Selam olsun,kolay gelsin...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
http://www.sahkanotomotiv.com/contacts.html

ŞAHKAN OTOMOTİV SANAYİ
VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Sanayi Mahallesi Karaahmet Sokak N.5 Güngören - İstanbul
Tel:0212-556 09 36
Tel:0212-554 34 00

Çevrimdışı YARGIC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,

Herkes Yetikli Servis te işlemlerini yapıyor galiba yada servislerinden memnun olan yok sanırım ?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben gittigim ustayi kimseye soylemiyorum. Herkes gidince yogunluk oluyor. Tabi ilgi alaka suresi ve mudahale etme suresi dusuyor sonra. :-))

Çevrimdışı YARGIC

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;647187
Ben gittigim ustayi kimseye soylemiyorum. Herkes gidince yogunluk oluyor. Tabi ilgi alaka suresi ve mudahale etme suresi dusuyor sonra. :-))

Bu da bir bakış açısı tabii , ama kişisel birebir ilişki çok iyi ise ne kadar yoğun olursa olsun her zaman daha iyi ilgilenirler.

Lakin burasının da bir bilgi paylaşım platformu olduğunuda unutmamak gerek. ;-)

Forumdaki arkadaşlar da demekki sizin gibi düşünüyor.

En azından İstanbul daki arkadaşlar özelden yazsınlar bari diyeceğim o da diğer ihtiyaç sahipleri varsa onları da bilgi dışında bırakmış olacağız.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şaka şaka
Ankara icin soyleyim, şaşmaz da cihan otomotiv. Cihan usta ve kardeşleri.

Çevrimdışı OrhanDemirden

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ankara için önerim Yahya Ustadır. İşçilik çoğu zaman kendisine ait değildir çalıştırdığı diğer arkadaşlar bakım işlemlerini yapıyor. Kendisi dinlemeyi ve yardımcı olmayı seven birisi. Deneyimi oldukça fazla bu sebepten dolayı sorunlara kısa sürede çözüm getirebiliyor. Gitmeden önce telefonda bilgi ve randevu alırsanız daha sağlıklı olur çünkü benim gördüğüm kadarıyla genelde yoğunluk oluyor ve bir anda gelen araç sahipleri geri dönmek zorunda kalıyor. Eleştiri yapmak gerekirse çalıştırmakta olduğu genç arkadaşlar oldukça yavaş çalışıyor. Skoda ve Audi marka 2 aracımız var ve en az 5-6 defa gitmişimdir bakım ve ufak problemler için ve her seferinde çok uzun süreler bekledim.

Adres   : Erciyes İşyerleri Sitesi 198. Cad. A.O.S. Sitesi No:22 Macunköy/ANKARA
GSM     : 0535 421 46 04
Telefon   : 0312 387 33 00

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul maslak oto sanayide Motor-inn Oktay usta kendisinde doğuş otonun kullandığı orjinal bosch yazılım ve arıza tespit cihazı var alman araçları konusunds ultra iyidir selamımı söylerseniz hertürlü kolaylıgı da sağlar işçilik tertemizdir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi