škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia II de ESP varmı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acil112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bugun fabia II aldım sıfır 1,2 optimal olandan satıcı bana ESP ASR vs herşey var dedi ama katalogda yazmıyor sizce aracı satmak için söylemiş olabilirmi? >>Bu arada 31,300 e aldım fiyat sizce nasıl?>>

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat normal.Arabanızda ne yazıkki ESP ve ASR yok. Satmak için söylemiştir veya siz yanlış anlamış olabilirsiniz esp olan modellerimiz de var gibi bir cümle kullanmış olabilir.

Güle güle iyi günlerde kullanın aracınızı,fabitolar çoğalıyor.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı acil112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hadi ya desenize beni kandırdı yarin tekrar sorar ısrarla evet var derse yalan söylediği için vazgeçerim aracı almaktan.
bana diyor ki otomatik ESP var iptal edilemez ama göğüste sarı ışığı yanar diyor  :(

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun! ABS var aracında yalnız.

Sadece DSG olanlarda standart, onun dışında TR'ye gelenlerin hiç birinde yok ESP, ASR, EDL

Çevrimdışı Baylas

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.baylas.com
Hayırlı olsun sıkmayın canınızı Türkiye'deki yollarda zaten fazla da hızlı gitmemek lazım bu bahsettiğiniz donanımlar ne kadar olursa olsun iş herzaman sizin şöförlüğünüzde biter. Tekrardan hayırlı olsun Allah kazadan beladan esirgesin.

Çevrimdışı acil112

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba bugün aracı aldım gerçekten umduğumdan iyi çıktı satıcıyla papaz oldum ama hala bana esp var diyor

ESP 5 başlıktan oluşur diyor eğer 5 ide varsa ESP denir diyor fabia da ise 4 tane var diyor bunada ESC denir diyor. virajlara girdiğinde göğüste sarı ışık yanınca anarsın dedi.

Bende ilk kar yağdığında deneme yapacağım bakalım kim haklı :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: acil112;411383
fabia da ise 4 tane var diyor bunada ESC denir diyor. virajlara girdiğinde göğüste sarı ışık yanınca anarsın dedi.

İyi üflemiş  :)

ABS ve MSR dışında olan 2 tanesinin adını söylesin  :D

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu arkadaş bilmiyosun niye konuşuyosun ya, bu danışmanlarda hakediyorlar. Serviste birtanesi ben vRS incelerken beni ezmeye çalışmıştı. Duvara tosladı. Ben bir konuşmaya başlayınca,yüzündeki ifadeyi görmeniz lazımdı. He ne mi oldu ? en son benden monte carlo hakkında bilgi istiyordu. :)

Kanmayın bunlara. Sizin içinize sindiyse araba,beğendiyseniz, zaten Skoda forumdasınız 2-3 konuya bile bakmanız yeteri kadar bilgi sahibi olmanıza yeter.Gerisi önemli değil.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle