škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1012826

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

3 yıl 53000 kmyi dolduran Michelin Energy Saver lastiklerimizi Continental Premium Contact5 ile degistirdik
Ebat 205/55/16
Fiyat 200*4=800TL

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;595692
2'de teslim edeceğim, 7 gibi bana teslim edecekler. Ne yaparlar bilemiyorum :)
Beklentim uğraşmadan parlayacak bir araba, 6 ay sürüyor etkisi dedi. Kapalı garaj varsa 1 yılı bulabilir dedi :D

Hocam gelmeye pek fırsatım olmadı. Sonuç hakkında bilgi verebilir misin?

Çevrimdışı fkoz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
45000 bakımı yapıldı. Bazi uretimlerde Direksiyon şalteri degismesi gerekiyormuş garantiden, bana da piyango vurdu, parca geldiginde servise çağıracaklar.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Developer;596679
Hocam gelmeye pek fırsatım olmadı. Sonuç hakkında bilgi verebilir misin?

Çok üst düzey bi uygulama olmadı. Sinek artıkları bile tam temizlenmemiş. Motor ve koltuk koruma kimyasalları 1 haftadır koku ile kendini belli ediyor ama aynı şeyi boya koruma için söyleyemem. Camlara hiç bir şey sürmemiş mesela. Kendim Meg Quick wax ile bi geöeceğim üzerinden. Ama kastamonu yaptıpım için araba tekrar hep sinek oldu, temizleyip öyle yapacapım.

Sonuç olarak o paraya iyi bir iç temizlik de dahil olunca pek batmadı bana. Ama aman aman da bşr uygulama değildi yani.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;596685
Çok üst düzey bi uygulama olmadı. Sinek artıkları bile tam temizlenmemiş. Motor ve koltuk koruma kimyasalları 1 haftadır koku ile kendini belli ediyor ama aynı şeyi boya koruma için söyleyemem. Camlara hiç bir şey sürmemiş mesela. Kendim Meg Quick wax ile bi geöeceğim üzerinden. Ama kastamonu yaptıpım için araba tekrar hep sinek oldu, temizleyip öyle yapacapım.

Sonuç olarak o paraya iyi bir iç temizlik de dahil olunca pek batmadı bana. Ama aman aman da bşr uygulama değildi yani.

Hocam keşke sonuç farklı olsaydı da biz de müşteri olaydık. Durum böyle olunca yıkama için bile düşünüyor insan. Safranbolu sanayi de yıkamacı ismail diye biri varmış, ılık su ve sünger ile yıkıyormuş. Bilginiz var mı? Ilık/sıcak su kiri yumuşattığı için böcek izi daha kolay çıkar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;596697
Hocam keşke sonuç farklı olsaydı da biz de müşteri olaydık. Durum böyle olunca yıkama için bile düşünüyor insan. Safranbolu sanayi de yıkamacı ismail diye biri varmış, ılık su ve sünger ile yıkıyormuş. Bilginiz var mı? Ilık/sıcak su kiri yumuşattığı için böcek izi daha kolay çıkar diye düşünüyorum.

Valla bilmiyorum ki hocam tanımam kendisini. İyi bi yer bulursan bana da söyle ;)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;596733
Valla bilmiyorum ki hocam tanımam kendisini. İyi bi yer bulursan bana da söyle ;)

Ben geldiğimde yeşil mahalledeki kazancıda yıkatıyorum. Ufak çocuklar var onlar değil de ğniversiteliler yıkarsa fena olmuyor. En azından çeşme suyu kullanıyo leke kalmıyo

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;596741
Ben geldiğimde yeşil mahalledeki kazancıda yıkatıyorum. Ufak çocuklar var onlar değil de ğniversiteliler yıkarsa fena olmuyor. En azından çeşme suyu kullanıyo leke kalmıyo

Ceratoyu satmadan önce yıkatmak için yeşilmahallede bir yere vermiştim. Adam boyalı bi çamurluk vardı, basınçlı suyla verniğin yarısını kaldırmıştı çamurluğun :) o zamandır oralarda yıkatmıyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kisa hazirlik yaptim dunden beri canim cikti.

=> yerinden cikmis olan torpido sogutucu hortumunu taktim
=> koltuk isitma minderleri ve arac kamerasi icin kablolama siyaptim
=> ic temizlik
=> doseme leke cikartma
=> dis yikama
=> jant/davlumbaz temizligi
=> far stop parlatmaca
=> bizim hatunun arabaya ic dis

Ama su ucuz temizlik urunleri is yapiyo fiyatina gore. Ozellikle motor temizleyici ve doseme temizleyici ciddi ciddi basarili urunler. Far temizleyici de is yapiyo. Sut pek basarili degil lastik parlatici da no name lastik parlatici iste.
Ama butun setin 70₺ oldugu dusunulurse efsane. Tam al satci isi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğukan döşeme temizleyici nedir, olmadı ben de alayım, arka koltuk leke içinde :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;597655
Kisa hazirlik yaptim dunden beri canim cikti.

=> yerinden cikmis olan torpido sogutucu hortumunu taktim
=> koltuk isitma minderleri ve arac kamerasi icin kablolama siyaptim
=> ic temizlik
=> doseme leke cikartma
=> dis yikama
=> jant/davlumbaz temizligi
=> far stop parlatmaca
=> bizim hatunun arabaya ic dis

Ama su ucuz temizlik urunleri is yapiyo fiyatina gore. Ozellikle motor temizleyici ve doseme temizleyici ciddi ciddi basarili urunler. Far temizleyici de is yapiyo. Sut pek basarili degil lastik parlatici da no name lastik parlatici iste.
Ama butun setin 70₺ oldugu dusunulurse efsane. Tam al satci isi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çalışma fotoları, angry fotoları falan nerede???Olmuyor beyle...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2.5 aylık vosvosu kullanıyorum.Bugün Octavia yı kullandım.Sonuç olarak Octavia harbiden güzel araba.Td'ın sesi bile gelmedi kulaklarıma. :D
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kendim arabam/arabalarım ne değişiklikler oldu neler[emoji23] ben bi alışayım sonra yaptıklarımı anlatırım[emoji23]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;598705
Kendim arabam/arabalarım ne değişiklikler oldu neler[emoji23] ben bi alışayım sonra yaptıklarımı anlatırım[emoji23]
Yeterince alışmışsn zaten neyi bekliyosun hala :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;598705

Sen hayatını yaşa kanka, foruma biz bakarız :D