škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mean vRS...:):):)

c@n77 · 211 · 44728

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;449311
Gözlüklü biri kullanıyordu aracı 30 yaşlarında.. Paçalık falan vardı o yüzden sen sandım :)

Aslinda tarif te bana cok uyuyor ama yer yanlis....:D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla bayağı oldu yaz aylarıydı,belki öyle denk gelmişizdir bir kez,sonrasında gördüğüm yeşil rs leri direkt sen sanmışımdır :D

Çevrimdışı ebay

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abi araba 10 numara 5 yıldız yeni fotolar yok mu ? :D

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tesekkurler... malesef yeni fotolar yok...:( araci satiyorum, muhtemelen de yeni fotolar olmayacak...:(

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;453221
Tesekkurler... malesef yeni fotolar yok...:( araci satiyorum, muhtemelen de yeni fotolar olmayacak...:(

Özel değilse aracı neden satıyorsunuz?

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;453376
Özel değilse aracı neden satıyorsunuz?

Dizel arac almayi planliyorum...

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet hayirlisi ile aracin sattim... zor oldu ayrilmak ama boyle bir araca sahip oldugum icin kendimi cok sansli hissettim..  insallah birgun yine boyle bir araca sahip olabilirim...

Simdi yerine ne alacagimi dusunuyorum... bir adet 2012 octavia var dizel otomatik ama 60 bin km de... o yuzden cok sicak bakmiyorum... onun haricinde 2012 leon dizel otomatik ya da megane sport tourer secenekler arasinda... yanliz sikinti bir turlu vakit ayiripta gidip araclara bakamiyorum...:)

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı etms

• Platonik ST Üyesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;453845
Evet hayirlisi ile aracin sattim... zor oldu ayrilmak ama boyle bir araca sahip oldugum icin kendimi cok sansli hissettim..  insallah birgun yine boyle bir araca sahip olabilirim...

Simdi yerine ne alacagimi dusunuyorum... bir adet 2012 octavia var dizel otomatik ama 60 bin km de... o yuzden cok sicak bakmiyorum... onun haricinde 2012 leon dizel otomatik ya da megane sport tourer secenekler arasinda... yanliz sikinti bir turlu vakit ayiripta gidip araclara bakamiyorum...:)

Alana da satana da hayırlı olsun. Fabiadan sonra alacağınız araçların hepsi yavaş gelecek bildiğiniz üzere. :) Söylediğiniz 3 araç içinden, ben leonu seçerdim. Tabi bagaj ihtiyacınız yoksa. Ağırlık itibariyle de nispeten daha seri bir araç olur diğerlerine nazaran. Şimdiden hayırlısı olsun, umarım dilediğiniz gibi bir araç çıkar karşınıza. :)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: etms;453855
Alana da satana da hayırlı olsun. Fabiadan sonra alacağınız araçların hepsi yavaş gelecek bildiğiniz üzere. :) Söylediğiniz 3 araç içinden, ben leonu seçerdim. Tabi bagaj ihtiyacınız yoksa. Ağırlık itibariyle de nispeten daha seri bir araç olur diğerlerine nazaran. Şimdiden hayırlısı olsun, umarım dilediğiniz gibi bir araç çıkar karşınıza. :)

Tesekkurler... zaten en buyuk sorun da alinacak arabanin fabia kadar zevkli olmayacagi gercegi...:D

Leon bir adim bende de onde ama ayni fiyata daha donanimli araclar var.. onlar aklimi karistiriyor... hayirlisi artik...:)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;453845

Hayırlısı olsun abi, o vakit sıkıntısı yüzünden arabayı bile yıkayamıyorum bende :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun can sevindim artık yeni araçlara yelken açma zamanı: )

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;453867
Hayırlı olsun can sevindim artık yeni araçlara yelken açma zamanı: )

sana da hayırlı olsun mu abi... :) beraber yelken açalım abi... :)