škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Güneşlikler güneşten zarar görür mü?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bebeklere guneş gelmesin araba fazla sıcak olmasın diye guneşlikler devamlı açık gunduz arac açık oto parkta duruyor. Sözün özü bu guneşlikler gunesten zarar gorurmu ayrıca aracta camfilmleride var

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görür. Guneslikler vinleks malzeme sıcaktan sarkma ek yerinden ayrılma yapabilir. Sürüş esnasında hava sirkülasyonu oldugundan ve uzun süre kullanım olmadığından zarar görmez.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
En güzeli kaliteli bir cam filmi yaptırmanız. Bu şekilde zararlı ışınlar engellenmiş, ufaklıklar zarar görmemiş olur.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;614567
Bebeklere guneş gelmesin araba fazla sıcak olmasın diye guneşlikler devamlı açık gunduz arac açık oto parkta duruyor. Sözün özü bu guneşlikler gunesten zarar gorurmu ayrıca aracta camfilmleride var

Hocam güneşlik dediğiniz arkada bulunan mıknatıslı perdeler mi?

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;614611
Hocam güneşlik dediğiniz arkada bulunan mıknatıslı perdeler mi?

Aynen onlar

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
8 aydan beri hic dogru durust indirmedim o guneslikleri ve hicbir zarar gormedi guneslikler ayni ve cok sicak bir ilde yasiyorum.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
4-5 aydır yaz mevsimininde etkisiyle mıknatıslı güneşlikleri hiç indirmemiştim.Bugün güneşlikleri indirdiğimde arka cam güneşliğinin yaklaşık 10-12 cm kadar makara sistemi tarafından otomatik çekilmediğini farkettim. Eşit aralıklarla el ile indirmek suretiyle mıknatıslı güneşlik çıtasını çizgi şeklindeki yuvasına oturttum.
Sarkan emniyet kemerlerinin silikon spreyi ile eski gerginliğine ulaştığı hakkında birçok video mevcut ancak silikon spreyinin perdeye uygulanması konusu riskli olabilir lekesi yada artığı kalır mı bilmiyorum daha önce başına gelen veya fikir sahibi olan var mı?

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Silikon sprey leke birakmiyor hatta cam icin yagmur kaydirici diye satilan urunlerde silikon ve camda leke yapmiyor.