škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 22.Hafta Sonrası Güncel Donanım ve Opsiyon Listeleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba, bugün bayiden 22. hafta sonrası donanım ve opsiyon listelerini aldım excel ve pdf eklemeyi yapamadığımdan wetrasnfer linki ile paylaşıyorum, excelin nasıl yükleyebileceğimi iletirseniz konuda sürekli kalması için yapabilirim.

Comfort paket için opsiyon listesini ayrıca sordum, herhangi bir opsiyon listesi yokmuş ötv dilimini etkilediği için.

Tüm modellerde aksiyon grıplar altında paketler oluşturulmuş sanırım, hepsi için tanıtım dosyası var linkte onuda paylaşıyorum.

Comfort pakette active pakete ek olarak; Hız sabitleyici, Bolero 8 inç ekran, smartlink, 17 inç Stratos Jant, Ön park sensörü ve AFS Bi-Xenon Farlar ekli imiş.

https://wetransfer.com/downloads/02e81facd4ece3465341b01e44d361fc20170809074516/f295e4

iyi forumlar.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2017, 10:54:38 Gönderen: cenk_139 »

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Masaj özelliki koltuklar ve Media Command gelmiş opsiyonlara, 2 senede bu kadar opsiyon değişimi hayretler içindeyim.

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Media Command eklendiğine göre ya cihazda wlan açık gelecek yada sim kart'lı DVD modül siparişi artık mümkün olacak.

Çevrimdışı BLACKSAGAT

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
confort paketi 2000 fazlaya ve bu kadar dolu veriyorsa kendimi kazık yemiş gibi hissediyorum resmen birde kısa süreliğine 135000 yerine 122000 diye gaz verdiler hala 122000 tl yani

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Vay arkadaş, aldığımız araçla aynı opsiyonları üstüste koyup toplayınca 188 bin küsür fiyat çıkıyor şu an [emoji33]

200bin liraya 318d m plus paket sattı Borusan 1-2 hafta önce

D segmentinin tadı kalmadı cidden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Cagri33

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;621329
Vay arkadaş, aldığımız araçla aynı opsiyonları üstüste koyup toplayınca 188 bin küsür fiyat çıkıyor şu an [emoji33]

200bin liraya 318d m plus paket sattı Borusan 1-2 hafta önce

D segmentinin tadı kalmadı cidden

Abi Golfün opsiyonsuz 140 a astranın 130 a dayandığı yerde en azından d segmente binmek daha iyidir bu fiyatlara :) Hiçbirinin tadı kalmadı 2013 yılında Higline 1.6 dizel Dsg golfün sıfır fiyatının 68 bin lira olduğu aklıma geldikçe aynı arabalara 2 katı para verdiğimiz gerçeği moral bozuyor

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben 100.500 tlye 2015 ağustosunda superbimi alırken 320i yi aynı opsiyonlarla hesaplayınca 180.000 tl fiyat çıkıyordu.
 geri kalanlar vergi sisteminin saçmalığından. kayıtdışı ile uğraşmak yerine harcamadan vergi alır oldular. vergisi kaynağından kesilen işçi ve memur bu durumda 2 kez vergi ödemiş oluyor. işçi aynı zamanda plazalarda yüksek maaş çalışanları da kapsıyor. onlar da vergisi kaynağında kesilen kesimden.

Çevrimdışı Yunusemre37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Listede mi hata var yoksa ben mi yanlış okuyorum. Forumda 22. haftadan itibaren active pakette otomatik kararan iç dikiz aynası var deniyordu bu listede yok görünüyor.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bağımsız süspansiyon için bile almaya değer bu arabayı, piyasada şu anda C segmentinin büyük kısmı torsiyon çubuğuna döndü. 2 haftadır kiralık Megane kullanıyorum araba bildiğiniz çöp, sürüş özellikleri VW grubunun yanında inanılmaz vasat. Yani diyeceğim bağımsız süspansiyon olmazsa olmaz elzem bir konu beyler.

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mr.Mister;621375
Bağımsız süspansiyon için bile almaya değer bu arabayı, piyasada şu anda C segmentinin büyük kısmı torsiyon çubuğuna döndü. 2 haftadır kiralık Megane kullanıyorum araba bildiğiniz çöp, sürüş özellikleri VW grubunun yanında inanılmaz vasat. Yani diyeceğim bağımsız süspansiyon olmazsa olmaz elzem bir konu beyler.

Bizim şube arabası da Megane, araba yaz-kış buz üstünde gidiyor izlenimi veriyor bana. Octavia arkalar torsiyon diye kızardım yeminlen 10 basar benim arabam buna yol tutuşta.

Megane maalesef sadece tasarıma önem vermiş, viraja filan girerken çok tehlikeli..
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2018, 10:56:45 Gönderen: Ozan SARAÇ »

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar,
Bu 22. hafta konusunu anlamis degilim...
2017 yili icin 22. hafta dediginiz, Mayis 2017 sonuna denk geliyor... Ben aracimi Mayis sonu aldim... yani 22. hafta...
MySkoda programinda Sase no yazdiginizda karsima cikan, benim aracimin Ocak 2017'de  uretilmis oldugu bilgisi... Burada, bahsedilen 22. hafta bu uretim tarihine gore mi? Yoksa trafige cikis tarihine gore mi?
Anladigim kadariyla, 22. hafta sonrasi bazi ilaveler yapilmis... Net bileyim de, konulari ona gore okuyayim, bosu bosuna ugrasmayayim diye soruyorum...
Bu arada, benim aracim STYLE paket ve DSG sanziman...
Bilgilendiren arkadaslara simdiden tesekkurler...
Sevgilerimle
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2018, 12:50:01 Gönderen: EnginT »
Engin Tunçay

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EnginT;631686
Arkadaslar,
2017 yili icin 22. hafta dediginiz, Mayis 2017 sonuna denk geliyor... Ben aracimi Mayis sonu aldim... yani 22. hafta...
MySkoda programinda Sase no yazdiginizda karsima cikan, benim aracimin Ocak 2017'de  uretilmis oldugu bilgisi... Burada, bahsedilen 22. hafta bu uretim tarihine gore mi? Yoksa trafige cikis tarihine gore mi?
Anladigim kadariyla, 22. hafta sonrasi bazi ilaveler yapilmis... Net bileyim de, konulari ona gore okuyayim, bosu bosuna ugrasmayayim diye soruyorum...
Sevgilerimle

22. haftadan sonraki üretimler gelecek yıl model skalasına giriyor örnek vermek gerekirse 2018 22. haftada üretilen 2018 temmuz ayında satışa çıkar dolaysıyla 2019 model olur(yurt dışı için eskiden Türkiye de bu şekildeydi). dolaysıyla yeni model yılıyla beraber bazı yeni donanımları ekleyip çıkarma yapabiliyor. Sizin aracınız 2017 22 hafta sonrası olsaydı aslında ruhsatta yazmamasına rağmen 2018 model olacaktı.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EnginT;631686
Arkadaslar,
Sevgilerimle

üretim haftası