škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aynlar

utkub · 19 · 4233

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EnginT

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superb I Elegance'ta sag ayna geri viteste otomatik olarak asagi iniyordu... Style pakette ise bu ancak dugme "R" konumuna getirilince iniyor. Ancak, inis açısı Elegance'taki kadar fazla degil... Bunu ayarla(t)mak mumkun mudur?
Engin Tunçay

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EnginT;618331
Superb I Elegance'ta sag ayna geri viteste otomatik olarak asagi iniyordu... Style pakette ise bu ancak dugme "R" konumuna getirilince iniyor. Ancak, inis açısı Elegance'taki kadar fazla degil... Bunu ayarla(t)mak mumkun mudur?

Bildiğim bu özelliğin çalışabilmesi için ayna kumandasının R konumunda olması gerektiğidir.

Bu konuda daha önce aldığım bir notu paylaşıyorum.
Alıntı
Öncelikle menüden komfort ayarının açılması lazım.

-Kontağı açın ayna joyistiğini R konumuna getirin
-Geri vitese takın sonra joystik ile görmek istediğiniz ayarı yapın (burada bir süre geri gidip sonra ayna normal konumuna gelinceye kadar (15km/sa) ileri gitmek gerekebilir?)
-Kontağı kapatın

Bu ayar geri gelirken R konumundayken her seferde aynı açıyı gösterecektir.

Not: Eğer her geri viteste kaldırımı görmek istemezseniz ayna kumandasını R konumda bırakmayın.

Çevrimdışı auyalcin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba skoda superb 2016 model aracımda, sağ aynam aracı kilitlediğimde kapanmıyor. sol aynam aracı çalıştırana kadar açılmıyor.sağ kapım dışarıdan açılmıyor. durduk yerde böyle sorunlar başladı. arac hareket ettikten sonra otomatik kapılar kilitlenmiyor. bu sorunlar aracımı bakıma götürdükten sonra başladı. tesadüfmü,yoksa bakımda senkronu falan mı bozdular.servisi aradım randevu verdi. daha önce başına gelen çözümü bilen varmı.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu kadar arıza bir aradaysa yazılımsal bir sorun vardır büyük ihtimalle. bakıma girdikten sonra benim araçta da bazı sapıtmalar oldu (ambiyasn aydınlatma vb.). yaşadığım yerde servis olmadığı için tekrar gidemedim.