škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Roomster bagaj rafı

lrfan · 21 · 13590

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;121412
Skoda bozkurt Bursa'daki bayiye söyleyin, hatta forumdan bahsedin, veya beni söyleyin yardımcı olurlar:ok: Olmadı ben alıp gönderirim..
Hiç işte! Onların yetkili servisleri varsa bizim de mykuryemiz var arkadaş.:hih::huh::hoh::hah::hh::hhh::bnn:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sizin sayenizde rafı görüp, Ata' dan almıştım, dün taktım, İrfan Hocam dün servise sormayı unuttum, size bir şey daha soracağım.
Sürücü koltuk altına yangın söndürücü takmıştınız.
Altaki kapak gib yer nasıl çıkartılıyor, ben de orayı kullanmak istiyorum..tüp elimizin altında olur...
teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2010, 11:08:04 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hiko;124873
sizin sayenizde rafı görüp, Ata' dan almıştım, dün taktım, İrfan Hocam dün servise sormayı unuttum, size bir şey daha soracağım.
Altaki kapak gib yer nasıl çıkartılıyor, ben de orayı kullanmak istiyorum..tüp elimizin altında olur...
teşekkür ederim

Bir tarafı vidalı (torx anahtar lazım, yıldız uçlu), diğer tarafı ise tırnaklı o kapağın. Tırnaklı taraftan önce çıkarıp hafif esneterek vidayı görün, biraz alengirli yerde ama hallolacaktır. Ben 2 tarafı da söktüm.

Yolcu koltuğu tarafına çantamı ya da foto makinesi çantamı koyuyorum  :)

Çevrimdışı Alpbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;124873
teşekkür ederim

ROOMSTER  İÇİN BULDUM

. Yangın söndürücü - Sürücü koltuğunun altında (GKRY 000 001) *;
Yangın söndürücü tutucu (GKRY 700 001) *

Çevrimdışı Alpbey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bu konuya takılmışken servisten aldım bagaj rafları taktım gayet güzel oldu. Konuyu açan ve yazanlara teşekkürler...iki raf 23 tl tuttu.

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;20532
Aracı aldığımda yoktu, çok iş görüyor, tanesi 10 TL gibi fiyatı var...

Parça kodları...

5J7867145A 47H - Sol
5J7867146A 47H - Sağ

Benim araba 2011 model 1.2 style panaroma bende bu raflar mevcut. arabayı ikinci el aldım benden önceki sahibide taktırma ihtimali de var