škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Start tuşuna basınca ses geliyor??

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fabia style donanım aracımda start tuşuna basınca güya  kilit açma sesiymiş ama baya bir sürtme sesi gibi bir ses çıkıyor. Avek bu sese normal hepsinde var dedi. Sizlerin arabasında da bu sea var mı acaba?

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam tuşa basınca değil ama arabaya bindiğimde araç anahtarı algılayınca "vıjiit" diye bir ses geliyor. servis kilit açma sesi diye bu sesten bahsediyor olabilir. sizinki tuşa bastığınız anda çıkıyorsa farklı bir sestir.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;631409
hocam tuşa basınca değil ama arabaya bindiğimde araç anahtarı algılayınca "vıjiit" diye bir ses geliyor. servis kilit açma sesi diye bu sesten bahsediyor olabilir. sizinki tuşa bastığınız anda çıkıyorsa farklı bir sestir.

Benim arabadan gelen seste öyle.. arabaya ilk bindiğimde starta basınca geliyor. Kapıları kitlemezsem stop edio tekrar çalışyıtsam o zaman gelmiyor

Hocam sea kaydım yok maleaef

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;631410
Benim arabadan gelen seste öyle.. arabaya ilk bindiğimde starta basınca geliyor. Kapıları kitlemezsem stop edio tekrar çalışyıtsam o zaman gelmiyor

Hocam sea kaydım yok maleaef

hocam dediğim gibi bende starta basmaya gerek olmadan geliyor, bindiğimde anahtarı algılıyor (önce anahtarın üzerindeki kırmızı ışık yanıp sönüyor) sonra ses geliyor. ama aynı ses dediğinize göre sesle alakalı bir sorun yok sadece sesin çıkma zamanı farklı görünüyor.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;631412
hocam dediğim gibi bende starta basmaya gerek olmadan geliyor, bindiğimde anahtarı algılıyor (önce anahtarın üzerindeki kırmızı ışık yanıp sönüyor) sonra ses geliyor. ama aynı ses dediğinize göre sesle alakalı bir sorun yok sadece sesin çıkma zamanı farklı görünüyor.

Ben farklı markalarda start tuşu olan araçlarda kullandım ama bu ses gelmiyordu acaba kronik bir sorun mudur?

Çevrimdışı forjust1day

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yarım kontak yaptığınızda gelen vızıltı sesi benzin pompası sesi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gökhan_55;631413
Ben farklı markalarda start tuşu olan araçlarda kullandım ama bu ses gelmiyordu acaba kronik bir sorun mudur?

fabialar'da her şeyin sesi gelir hocam :D silecek zamanlayıcısının sesi, araç soğuma sesi, araç durur haldeyken klima açıksa onun sesi, daha neler neler.

bir sorun değil, bizim araçların genel karakteri bu şekilde. içiniz rahat olsun bence.

Çevrimdışı Gökhan_55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;631412