škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit Silver Line piyasa fiyatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atmosferr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Bir Favorit Silver Line araç almayı düşünüyorum. Fiyatlar 5500 ile 7900 tl arasında değişiyor. Tabi arabaların durumuna göre fiyat değişecektir ama internetteki fiyatlarda çok mu fazla pazarlık payı var acaba. Kaportası, boyası, yürüyeni, motoru iyi sayılabilecek bir Silver Line'a en fazla kaç lira vermek gerekir? Gerçek ederi ne kadardır acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
« Son Düzenleme: 09 Aralık 2012, 20:56:03 Gönderen: atmosferr »

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: atmosferr;413726
Merhaba arkadaşlar. Bir Favorit Silver Line araç almayı düşünüyorum. Fiyatlar 5500 ile 7900 tl arasında değişiyor. Tabi arabaların durumuna göre fiyat değişecektir ama internetteki fiyatlarda çok mu fazla pazarlık payı var acaba. Kaportası, boyası, yürüyeni, motoru iyi sayılabilecek bir Silver Line'a en fazla kaç lira vermek gerekir? Gerçek ederi ne kadardır acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
7900TL bana kalırsa bu devirde Favorit-Forman araçlar için fazla. Hele ki en yenisinin 1995 model olduğu düşünüldüğünde. Ha gerçekten çok düşük kilometreli ve kaportası pırıl pırıl olur ve meraklı olunur, belki bir derece. Ancak benim baktığım bir çok aracın ciddi kaporta sıkıntıları var.

Çevrimdışı atmosferr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
7250 tl yazan arabalar 6500 tl bırakırlar mı? Bu arabalardan yeni alan bir arkadaş varsa, temiz bir arabayı kaça bırakıyorlar acaba?