škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 216800

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;606042
Aracının far larına film çektirmeyi deneyen varmı acaba. Geçen arkadaşla konuştuk da aklıma geldi.

Çok kötü olmaz mı o ya? Aracın farları zaten siyah zemin olduğu için çok şık görünüyor. Yakın zamanda canları kaplatacağım. Çıkma bir parça film bulursam deneme amaçlı fara taktırıp fotoğrafını atarım buraya. Merakın gider hem :)

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Arkadaşlar tamponun altındaki küçük ice cokuk alana boyle siyah kaplama düşünüyorum ama daha önce folyo uygulayan murat arkadaşımız kalkma yaptığını söylemiş bunu dipart boya tarzi biseyle yapsam sizce saglikli olur mu yıkama esnasinda cikar mi ?

Çevrimdışı ARP55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence dipart boya yerine polo'lar için arka difüzörler var..ben uyabileceğini düşünüyorum ama tabi taktir sizin bi bakın isterim..en azından daha iyi bir görünüm olur..

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ARP55;607149
Bence dipart boya yerine polo'lar için arka difüzörler var..ben uyabileceğini düşünüyorum ama tabi taktir sizin bi bakın isterim..en azından daha iyi bir görünüm olur..

Hocam difuzor isi de masrafli olur diye düşünmedim bi kutu boya alıp istediğim görüntüyü elde ederim diye dusunuyorum bu konuda daha önceki mesajlarda [MENTION=11073]mehmetniyazi61[/MENTION] arkadaşımızın dipart uygulama yaptığını gördüm kendisinin fikirlerini bekliyorum :)

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar llumar at20 cam filmimizi bugün çektirdik fiyatı 250 lira dedi pazarlıkla 200 e anlaştık sizlerinde yorumlarını bekliyorum:)

Yapılma aşaması:

Yapıldıktan sonra:

Konyalı arkadaşlar cam filmi yaptırmak istiyorsanız eğer oto galericiler sitesinde DMK FİLM DÜNYASI şiddetle tavsiye ediyorum.Sahsimla alakaları yoktur esnafliklarini cok begendim sadece tavsiye :)

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba şimdi daha güzel olmuş ;) ama ön cam film olayına pek sıcak bakmıyorum ben :o

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] ön cam filmi yaptırmadım hocam fotoda öyle görünmüş :) teşekkür ederim :)

Çevrimdışı WeReWoLF

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. DMK iyidir. Fazla koyu olmamak şartıyla seviyorum can filmini. Kazasız belasız sürüşler. Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: WeReWoLF;607719
Hayırlı olsun. DMK iyidir. Fazla koyu olmamak şartıyla seviyorum can filmini. Kazasız belasız sürüşler. Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler hocam koyu bende sevmiyorum 2 numara kafi :)

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel günlerde kullanın hocam aracınızın rengi cok güzel cam filmi de güzel durmuş :)
 [MENTION=5378]Erdem[/MENTION]T.

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
SKODAFABIANJ2015 Teşekkür ederim. Beklediğimden daha güzel durdu gerçekten. Sadece filmin altında su lekesi kaldı bazı yerlerde. 2-3 güne kuruyacağını söylediler. O lekeler de gisince daha da güzel olacak umarım.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]   Ne marka cam filmlerin ? Llumar yada 3M falanmı

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;607813
[MENTION=14466]Erdem T.[/MENTION]   Ne marka cam filmlerin ? Llumar yada 3M falanmı

Vallahi unuttum markasını ya. 3M ya da Ziepart gibi bir şeydi sanırım. Birkaç tane denedik camda, en beğendiğim bu oldu.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün difüzör taktırdım. Orjinal difüzörün kalıbından yapmışlar. 220 TL difüzör + 30 TL montaj, 250 TL'ye patladı.

Not: Montaj sonrası gördüm üründe ufak bir hata var, orta kısımda ufak bir kısmı hafif kalkmış gibi ama sıcak hava tabancası ile düzeltirim diye düşünüyorum. alttaki gözüken demiride siyaha boyadıkmı tamam.

3-4 gün sonra bandı söktükten sonra detaylı fotoğraf atarım.
« Son Düzenleme: 04 Mart 2017, 18:46:09 Gönderen: Corvette. »