škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

FabiaRed Lugano Jant

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar. Kış öncesi aracıma taktırdığım Michelin CrossClimate (195 60 R15) lastiklerin ardından sıra jantlara gelmişti artık. Çok düşündüm, birçok sitede araştırma yaptım, fakat heryerde aynı modeller vardı. Farklı modellerin de  iletişime geçtiğimizde stokta kalmadığı bilgisini alıyordum. Bir tek Lugano modeli biraz hoşuma gidiyordu. Belki mağazalarda dolaşırsam farklı bi model bulurum ümidiyle İstanbul turuna çıktım fakat yine aynı 3-5 model karşımıza çıkıyordu. Acı gerçekle yüzleşmiştim. 15 inç jant devri 17 inç pc monitör devri gibi kapanmıştı artık. O gazla döndüğüm Lüleburgaz'da her zaman alışveriş yaptığım jant&lastik mağazasına girdim. En azından samimi olduğumuz insanlardı nazımız da geçerdi. Burada da Lugano dan başka model hoşuma gitmemişti ve artık kaçarı yoktu bu işin.
Lastikleri alırken yanakları 55 ten 60 a yükselttim o yüzden bi nebze daha ufakmış izlenimi veriyor.

Ve işte görüntü bu :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Antares diyorum... En azından benzeri olsaydı... Güle güle kullanın.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bır cok jant cı gezdım modeller hep aynıjantlar kucuk olunca fazla secenek yok ilk basta bana bıraz tuaf geldı gozeme ama zaman alıştım

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
jantlar hayırlı olsun jant boyutu 15'de kalmış  lastik yanağını 55'den 60 a yükseltmişsiniz jantı yükseltmeyi düşünmedinizmi ? bu arada benim hayalim  gigaro alloy wheels :)
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2016, 23:13:40 Gönderen: mustafa_ff »

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tabiki dusundum ama genel olarak olumsuz gorusler aldım lastıkcıler den

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aslında aracım 2008 elegance belkı daha sonra orjinal jantlarımı boyatım geri takabilirim

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaRed;556724
tabiki dusundum ama genel olarak olumsuz gorusler aldım lastıkcıler den

ne gibi olumsuz görüşler acaba merak ettim

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bılgisi olan clup uyelerıne bı sorum olacak 2008 elegance aracım da maxidot ekran var ama ben yeni modelın kını dusunuyom acaba direk olurmu yok konfor unıtesını degiştirmek mi lazım saygılar

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yakıt ve konfor olarak fazla yakar yakıtı ve konfor azalır gıbı seyler

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aslın da dınlemez dım adamaları ama lastıklerım daha 1000 km yapmadı tekrar lastık masrafı cıkar dıye yapamadım

Çevrimdışı mustafa_ff

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaRed;556735
aslın da dınlemez dım adamaları ama lastıklerım daha 1000 km yapmadı tekrar lastık masrafı cıkar dıye yapamadım

iyi yapmışınız gayetde güzel olmuş sağlık ve sıhhatle binin.bendede orjinal antares var gayet memnunum.

Çevrimdışı oktayaldemir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaRed;556725
aslında aracım 2008 elegance belkı daha sonra orjinal jantlarımı boyatım geri takabilirim
Orjinal jantlari satarsaniz talibim bilginize [emoji2]