škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kaza yaptım

Leca · 16 · 4293

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostlar maalesef tatil dönüşü ufak bir kaza atlattim. Aracı bariyerlere kaptirdim.  Servise gidip tamir için fiyat alacağım ancak büyük ihtimalle rakamı çok şişirecekler ve tramere bu olumsuz yansıyacak bu yüzden uygun fiyat ile tamir ettirebilecegim (kaskodan) yer tavsiyelerinizi bekliyorum.  Tampon ve kapılar macun ve boya ile hallolabilir gibi görünüyor, on çamurluk sanirim değişim olacak gibi. Aklımdan auto king e gitmek geldi; onlarda da hasar onarım yapılıyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun kardeşim. Allah can'a vermesin. Auto king bence de is görür servis 8-10 k dan aşağı göstermez sanirim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun öncelikle.Daha önce benim başıma gelen ufak çaplı kaza sonrası aracımı skoda servisine götürmüştüm.Ancak götürdüğüme pişman oldum.İşçilik zayıftı ve tamirat söylediklerinden daha uzun sürdü.Servis değişmesine gerek olmayan kapıyı değiştirmek istedi ancak exper değişime müsade etmemişti. Bütün servisler aynı mıdır bilmem ama şimdiki aklım olsa sanayide işçiliği iyi bir ustaya yaptırırdım ve 950 TL lik hasar kaydım da olmazdı.Allah beterinden saklasın geçmiş olsun tekrardan...

Çevrimdışı Cnrgnysu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selamlar oncelikle gecmis olsun dua edin size birsey olmamis ..
Benim aracimin kaputa araba kaydirip carpmisti ve azicik yamulmustu on kaput.
Bende direk auto king e goturmustum bu adamlar bu isin ustasidir die fakat hasarli yeri o kdr kotu yaptilarki sanayide her hangi bi ustaya goturup yaptrsaydim eminim daha iyi yapardi. Gercekten kurumsal bi yer gittgnzde adamlar guzel ilgileniyor ve insan otomatik olarak bu adamlar gercekten bu isi biliyolar diyosunuz.. ama is oyle dgl hic olmucak mahalle arasi yikamacilar bile abi kaputa sen naptirdin bole berbat bi iscilik bu , kim bu usta boyle yazik die adamlar hep soyledi..su anda benim hasarim daha buyudu cunku onlarin yaptiklari islemler boyaya zarar verdi attiklari vernikten midir bilemiorum harelenmeler gitmedi on kaput komple mahfoldu .. duzelmesi icin komple boyaya sokmama gerekiyor su anda.. bu arada islemi iki sefer yaptilar ilk seferde kotu yaptiklarini kabul etmediler ve ben biraz ustlerine gidince mecbur kabul edip ikinci bi isleme aldilar ama o kdr terbiyesiz adamlarki sadece pasta cila yapip geri verdiler araci bu seferde pastadan kaynakli boyayi yaktilar artik bende oanet ettim ve hic bulasmadim smdi hareli ve boyasi yanik bir sekipde kullaniyorum arabami . Bence kiyin paraya serviste yaptirin ben cok pisman oldum serviste yaptrmadgma ayrica boyalarida servisteki kullanilan boyayla ayni degilmis muhakak bi farklilik olabilius bunuda boya ustasi soylemisti ne kdr dogrudur bilemiorum . Tekrardan gecmis olsun

Çevrimdışı ottoman32

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
abi yanlış anlama beni ama istanbuldasın illaki maslakta bu işi düzgün yapan usta vardır araştırmak lazım.. ben 1 kere gittim auto kinge hiç memnun kalmadım

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Çok geçmiş olsun.Bu işi en güzel maslakta yapıyorlar..Servise hiç bulaşmayın

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11805]Leca[/MENTION]

çok geçmiş olsun .. Allah tekrarlarını yasatmasın.. Mala gelsin canınız sağolsun..
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 11:23:40 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı dawn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Can sağlığı her şeyden önemli.
Ben de autoking'den memnun kalmayanlardanım. İki parça lokal boya yaptırdım; birinde cila makinesinin halka izleri kalmış, diğerine de boya yerine pasta cila yapılmış sadece. İki kapıdaki göçüklerden bir tanesini dümdüz yapamamışlar, pirinç tanesi kadar iz kaldı.
Kaskoda değer kaybı teminatı varsa ve kayda değer ödeme yapılıyorsa bence yetkili servis olup olmaması çok da önemli değil. Tekrar geçmiş olsun.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun. "tecrübeli bir usta" düzeltecektir.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, auto king pişmanlıktır önünden bile geçmeyin bence. Aracın hiçbir yeri değişmeden hallolur gibi görünüyor, sanayide iyi bir usta halleder, sanki servislerin olağanüstü işçilikleri mi var? Bana kalsa usta usta gezer boyayı komple kazıtıp macunsuz halledecek birini bulmaya çalışırım.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun hocam. Allah beterinden korusun.
Benim aşağıdaki resimdeki göründüğü gibi bi hasar oluştu.
park halinde iken vurdular.
Çakıroğlu 650 tl fiyat verdi.
Dışarıdaki ustalar 300-350 tl dediler.
Tampon sökülüp takılacağı için dışarıya güvenemedim.
Malum tamponda yığınla sensör var.
Çakıroğluna verdim ve tramerime 700 tl olarak yansıdı ama işçiliği kensinlikle mükemmeldi.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun, Allah beterinden korusun hepimizi...

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Leca;619448
Dostlar maalesef tatil dönüşü ufak bir kaza atlattim. Aracı bariyerlere kaptirdim.  Servise gidip tamir için fiyat alacağım ancak büyük ihtimalle rakamı çok şişirecekler ve tramere bu olumsuz yansıyacak bu yüzden uygun fiyat ile tamir ettirebilecegim (kaskodan) yer tavsiyelerinizi bekliyorum.  Tampon ve kapılar macun ve boya ile hallolabilir gibi görünüyor, on çamurluk sanirim değişim olacak gibi. Aklımdan auto king e gitmek geldi; onlarda da hasar onarım yapılıyor.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok geçmiş olsun Rabbim sizleri korumuş daha büyüklerinden de korusun ,
1. Aracım Audi A4 bilirsiniz kaldırım kenarında taş mantarlar var kör nomktanıza geldimi görmezsiniz ona sürtmüştüm ve yaptırdım çokda başarılı  yaptı ustalarım ve bir çok ufak tampon kazalarına saymıyorum bile

2. Aracım Wv c.c Memleketten dönüşte köpeğe çartık önü dağıttık yine aynı yere yaptırdım işçilikleri çok iyi çıktı tebrik ettim

3. Aracım Süperb park halindeyken biri geri geri gelirken arka tamponun kedi gözüne girmiş tamponum kırılmışdı delindi hiç servise gitmedim 300 tl ye yine aynı yere yaptırdım

Yer maslaktadır tamir edilen araçlar hep D sınıfı araçlardır kaskodan yapılacaksa kaskonuzun son damlasına kadar kullanırlar örnek ikame araç gibi vs vs

iletişim bilgilerini sizinle paylaşabilirim

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın tamiri tamamlandı, içime sinmesi açısında yine doğuşa gittim. İki haftada aracı çıkarttılar; hazır servise gitmişken kavramayı da değiştirttim. Tatilde sesi yakalayıp video ya çekmiştim; o nu da verdim servise kavrama da değişti. Böylece dsg nin eskiye oranla daha dayanıklı olduğu tezi çürüdü :) Aracı yokuşa bırakmam, hafta sonundan hafta sonuna kullanırım, 14,000 km de kavrama gitti :) Bu arada doğuşun işçiliğinden memnun kaldım diyebilirim.