škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mio c 520 nasıl bir makinadır?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlarım-abilerim

gps almayı düşünüyorum araca

mio c520 nasıl bir alettir?

hiç mi hiç anlamıyorum navigasyonlardan

iş görür mü güncelleme servis durumu filan nasıldır bilen var mı?

bir de bu; akımı nereden alacak? çakmak girişinden mi?

özellikleri şu şekilde;

GPS çeşidi                    Araba                     Hafıza kart okuyucu                    Evet                     İşlemci saat hızı                    400 mhz                     Arayüz çeşidi                    Bluetooth, USB                     FM vericisi                    Hayır                     Gerçek zamanlı Trafik bilgisi (TMC)                    Evet                     RAM boyutu                    64 MB                     ROM boyutu                    512 MB                   Ekran

Ekran çeşidi                    Dokunmatik                     Ekran ölçüşü                    4.3"                     Ekran çözünürlüğü                    480 x 272                   Batarya

Pil çeşidi                    Batarya                     Bekleme süresi                    4.5 sa                   Boyutlar

Genişlik                    126 mm                     Yükseklik                    81 mm                     Kalınlık                    20 mm                     Ağırlık                    190 g                                         Mağazalar ve Fiyatlar      

iş görür mü ne dersiniz? fiyatı 250 tl.

ilginiz için teşekkür ederim

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Ben Piranha LEon kullanıyorum şu ana kadar bir sorun çıkmadı ;)

Bluetooth + DVD + MP3 + Fm Trasmitter ( İStanbulun merkezi Şişli'de boş frekens buldum ve ses gayet güzel ;) - nasıl buldum bilmiyorum :D ) Harita zaten çok güzel İGO -Amigo ;)

Güncellemeleri de çok rahat ;)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6445

SAyfa sonlarına doğru resimler mevcut ;)
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağol sercan inceliyorum...

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srcn09;113149
Ben Piranha LEon kullanıyorum şu ana kadar bir sorun çıkmadı ;)

Bluetooth + DVD + MP3 + Fm Trasmitter ( İStanbulun merkezi Şişli'de boş frekens buldum ve ses gayet güzel ;) - nasıl buldum bilmiyorum :D ) Harita zaten çok güzel İGO -Amigo ;)

Güncellemeleri de çok rahat ;)

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=6445

SAyfa sonlarına doğru resimler mevcut ;)

haritalarda eksiklik var mı bir de güncelleme durumu nasıl

büyüklük olarak inceledim görüntüsü hoşuma gitti fiyatı da uygun

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;113223
haritalarda eksiklik var mı bir de güncelleme durumu nasıl

büyüklük olarak inceledim görüntüsü hoşuma gitti fiyatı da uygun

Haritalar da bir eksiklik göremedim zaten Bu ay içinde çıkıcak 2010 haritada şerit bilgi sistemi de olucakmış onunla beraber çok daha güzel olucak ;) ve 3B ilerlerse o zaman gör abi sen :)
http://www.i-go.com/amigo/
Güncellemelerde bir sıkıntı yok kurduğun program ile çok rahat içeriği güncelleyebiliyorsun ;)

Ayrıca içinden çıkan Sinem hanımefendi (sesli komut) sesini beğenmezsen bende her türlü bayan var yollayabilirim :)

Şu anda en iyisi Zeynep sesi çok güzel ve net ;)

:rock1:
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010, 22:56:38 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tamam bakalım kafama yattı ekranın büyüklüğü de hoşuma gitti uygun bir zamanda alacağım

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı srcn09

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;113235
tamam bakalım kafama yattı ekranın büyüklüğü de hoşuma gitti uygun bir zamanda alacağım

Yine de diğer ürünleri inceleyin derim bir çok çeşit var ben özellik bakımındn bol ve fiyat bakımından uygun bulunca LEON aldım ;)

Ayrıca Gaileo var yine aynı markanın onu almayın :) Leon ile aynı hiç bir fark yok ne işletim olarak ne herhangi bir şey olarak ama 60 TL fark var ben onu almak niyetiyle çıkmıştım biraz araştırdım ve yakından da inceleyinde o 60 TL ile Hafıza kartı , HDD çantası filan aldım :)

Garmin ve Tomtom 'da hoşuma gidiyor ancak istediğim özellikler olunca fiyat 500-600 buluyordu :(

LEON

http://oyun.donanimhaber.com/fb.asp?m=31124592

NOT:LEON'un şu anda satışta iki çeşit ürünü var biri eski tip biri yeni tip, eski tip olarak geçen ürünün işletim sistemi düşük dahili belleği çok düşük kullanılan harita İgo-8 alıcaksanız mutlaka son çıkan LEON alın derim 500 mhz , 2 gb dahili bellek ve İGO AMİGO ;)
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010, 23:04:19 Gönderen: srcn09 »

Çevrimdışı sagacity

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende bugunlerde navigasyon cihazi bakiniyorum.
ana ozellikleri su sekilde olanlardan tercihimi yapacagim.

isletim sistemi Win CE6.0 veya daha ustu
yazilimi IGO-Primo
harita= basarsoft
islemci= 500 Mhz
Ram=DDR
en onemlisi ise satici firmanin urunu aldiktan cikabilecek sorunlara problemlere karsi verecegi teknik destek.. bu en onemlisi. nette biraz arastirma yapabilirseniz teknik destek konusunda bir firmanin epeyce one ciktigini gorursunuz.. ben sahsen o firmanin yukariadaki ozelliklere sahip urunlerinin piyasaya cikmasini bekliyorum..
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2010, 02:11:54 Gönderen: sagacity »
Çırak Ustayı Sollamazsa Sanat Ölür,  Hatalı Sollarsa Çırak Ölür..

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selam,

mutlaka iyice arastırmanı tavsiye ederim, bazılarının güncellemeleri zor bulunuyor, bazılarını pahalı, bazılarında sadece navigasyon özelligi var, bazılarında dvd, tv, resim görüntüleyici, kart girisi, usb girisi, mp3 calma özelligi vs vs bir sürü özellikler var,
öncelikle nasıl hangi sartlarda kullanacağını iyice düsün ve beklentilerine göre tercih yap derim,
ben tomtom XL almıstım, tomtom XL navigasyonda dünyanın en iyilerindendir, gercektende navigasyonda basarılı, bi süre ücretsiz harita güncellemesi var, daha sonra paralı olur, ama video izleyemiyorsun malesef, navigasyonuda herzaman kullanmıyoruzki, sadece ihtiyacımız oldukca, bi süre hevesle kullandım, sonra attım torpidoya, yani bana uymadı, simdi pda cep telefonu kullanıyorum, navigasyonda var, video da var, hersey var,

iyi arastırıp, video, kart girisli, ücretsiz harita yüklenebilir bisey almak mantıklı, yoksa cabuk sıkılırsın,

Çevrimdışı filatron

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dün akşam aldım bir navigaasyon internetten piranha galileo vermişler kargoya acileyeti vardı türkiye turuna çıkacağım yarin elime ulaşır deneyimleri paylaşırım sizlerle.:rock1:
2007 Fiat Doblo 1.3 Multijet 75hp & 2007 Ford Focus S-Max Titanium 2.0 TDCI 140hp

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, bilmedigin yerde müthis kolaylık, gir sehir ismi, sokak ismi, kapı numarası, götürsün seni,