škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Makyajlı kasa led uygulama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar Octavia yeni makyajlı kasa style pakette ön farlar ön sinyaller arka stoplar ve plakalık aydınlatmalarda led kullanılmış ancak tüm iç aydınlatmalar sis farları arka sinyaller  ve geri vites ışığı led değil
YouTube'da izlediğim bi video sonrasında iç aydınlatmalar için Çin'den led ampüller sipariş verdim ancak sis farı arka sinyaller ve geri vites ışığınıda ledlerle değiştirmek istiyorum. Daha önce bunları led yaptıran yada benim gibi düşünen arkadaşlar var mı aramızda

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
iç aydınlatmalar için hiç çin malı ile uğraşma. 3-5 ay içinde pırlamaya falan başlıyorlar. Eşimin arabada bu hatayı yaptım. Bauhauslarda Photon marka ledler satılıyor. Ben parklara, plakalığa, iç aydınlatmalara ve ayak altı aydınlatmalara PH7020 modelini taktım mis gibi oldu. Araç 3. yılını doldurdu daha bozulan olmadı.

Çevrimdışı 06CCC06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;622060
Merhaba,
iç aydınlatmalar için hiç çin malı ile uğraşma. 3-5 ay içinde pırlamaya falan başlıyorlar. Eşimin arabada bu hatayı yaptım. Bauhauslarda Photon marka ledler satılıyor. Ben parklara, plakalığa, iç aydınlatmalara ve ayak altı aydınlatmalara PH7020 modelini taktım mis gibi oldu. Araç 3. yılını doldurdu daha bozulan olmadı.

Merhaba Onur bey, iç aydınlatmalar için çokta fazla araştırma yapmadan nette gördüğüm bir video üzerine hemen sipariş verdim malüm Çin kaynaklı siteden , çok uygun geldi fiyatı 10 adeti 8 liraya geliyor şimdi siz söyleyince şöyle bi baktım yurtiçi sitelere uçuk fiyatlar var 2 ampül için neyse gelsin bir deneyelim bakalım sıkıntı olursa daha kaliteli markalardan alırım . Şimdi önsis arka sinyaller ve geri vites lambalarının kodlarını bulup onlara uygun kaliteli LED'ler almak istiyorum

Çevrimdışı keyifci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;622060
Merhaba,

Ayak kısmında ki aydınlatmalarin ampul değişimi zor oldu mu veya yaparken Suna dikkat edin dediğiniz bir durum .

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: keyifci;622068
Ayak kısmında ki aydınlatmalarin ampul değişimi zor oldu mu veya yaparken Suna dikkat edin dediğiniz bir durum .

Yok zaten ufak bir metal çıkıntıya tutturulmuş durumda, çıkarması ve takması kolay. Ama ben sonradan ayak kısmında orjinal ampullere döndüm. Çok parlak beyaz olunca aracın havası kaçtı. Tabandaki kir çamur göze batar oldu. Loş sarı daha elegant durdu. Tabi zevkler, renkler durumu.

Alıntı yapılan: 06CCC06;622063
Merhaba Onur bey, iç aydınlatmalar için çokta fazla araştırma yapmadan nette gördüğüm bir video üzerine hemen sipariş verdim malüm Çin kaynaklı siteden , çok uygun geldi fiyatı 10 adeti 8 liraya geliyor şimdi siz söyleyince şöyle bi baktım yurtiçi sitelere uçuk fiyatlar var 2 ampül için neyse gelsin bir deneyelim bakalım sıkıntı olursa daha kaliteli markalardan alırım . Şimdi önsis arka sinyaller ve geri vites lambalarının kodlarını bulup onlara uygun kaliteli LED'ler almak istiyorum

Fiyat farkı hakikaten uçurum. Fazla fazla alırım bozulursa değiştiririm demek de bir opsiyon tabi :) Sinyal ve geri vites lambası için ben de düşünüyorum.