škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yüksek hızda çekme

1071 · 23 · 5886

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araç hafif ve yüksek olduğu için rüzgardan etkileniyor, en az 1400kg-1500kg boş ağırlığı olan araçlarda böyle bir problem olmaz. Şirkette her türlü araç var C segmenti araçların hepsinde az çok bu problem var, Passatta olmadığına eminim.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;567634
daha önce kullandığım rapid de benzer bir durum vardı ama bana normal geliyordu, şuanda golf kullanıyorum daha stabil gittiğini görünce önceki durumun anormal olduğunu anladım,
 ( rapid kullanırken düz yolda direksiyonu bırakınca araç sağa yada sola daha çok sapıyordu. )

Eski direksiyon yazılımı sorunluydu. Şuan bahsettiğiniz sorun süreklilik arz etmiyor. Hava rüzgarsızsa sıkıntı duymuyorum. Yok demiyorum ama ender oluyor. Tabi yola yapışıyor diyemem ama rahatsızlık düzeyi olmadığı gibi nadir oluyor. B sınıfı 1180 kg araçtan dahasını beklemek premium markalar için daha doğru olur.

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Artık yolla alakalı olduğunu düşünüyorum. Kocali sapanca arası 120yi geçince hakimiyette zorlanıyorum sapanca bolu arası 160 la giderken bile az hissediliyor. Yine de michelin energy saver lastiği mevcuttu alırken. Diş mesafesi fena değil ama yinede değiştireceğim.

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 1071;579662
Artık yolla alakalı olduğunu düşünüyorum. Kocali sapanca arası 120yi geçince hakimiyette zorlanıyorum sapanca bolu arası 160 la giderken bile az hissediliyor. Yine de michelin energy saver lastiği mevcuttu alırken. Diş mesafesi fena değil ama yinede değiştireceğim.

16 inc jant mi var aracinizda ?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Körfez yolu banada aynı hissi yaşatıyor yolla alakalı bir durum yüksek bariyerler insanı rahatsız ediyor..

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mrtyl07;579751
16 inc jant mi var aracinizda ?

Evet Kadir bey

Çevrimdışı mrtyl07

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 1071;579770
Evet Kadir bey

Antalyanin sahil yolu hep eser ruzgarlidir. Dun bos uzun yolda 140-160 km hizlarda uzun sure gittim. Aracin icine aldigi ruzgar sesi disinda hicbirseyle karsilasmadim. Hatta sizin icin direksiyonu serbest bile birakmadim seridinden ayrilmadi. Ama 16 inc jantlarin biraz etkilendigini duymustum. 17 teronlar var yol tutusu cok guzel oyle birsey yasamadim

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunun rüzgar yönü ve şiddeti ile alakası var kanımca. ben 17'' teron ve 3.5cm lik Eibach kullanmama rağmen rüzgarlı havalarda benzer sorunu yaşıyorum