škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Muayenedeki işlemler vcds kodlama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu konu artık gerekli diye düşünerek açmak istedim. Octavia daki gizli Özelliklerin bir çoğunu açtık. Peki tüv'ün muayende ağır kusur olarak görebileceği özellikleride açtık mı? Mesela merak ettiğim bende  arka sislerin her ikiside acık. Sellektör yapınca sislerde yanıyor. Gündüz ledleriyle arka ledlerde yanıyor. Saygılar..

Çevrimdışı kursad2566

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel başlık olmuş. Ben de merak ettim şimdi. Aynı özellikler benim araçta da açık. Umarım sorun olmaz.

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
o üç özellikten sorun çıkarsa sadece sellektörde sislerin yanması çıkarır. Diğerleri çıkarmaz çıkaramaz,gündüz farların komple açık olması yasak olmadığı sürece gündüz farında stopların yanması sorun olmaz,parklar açıkmış durumu yani.Geri sis lambasıda bazı araçlarda orjinalinden çift zaten. Ama dediğim gibi sellektörde sis sorun olabilir,muayene görevlisinin dikkatine kalmış bir durum,hiç fark etmeyebilir de.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arka sisler daimi yanıyorsa sorun çıkabilir.Araçta kodlama ile amerikan park falan açıldıysa o da bazen sorun çıkarabiliyor.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sis farlarının sürekli açık kalmasına bir çok insan gibi ben de karşıyım. trafikte insanların gözünü alıyor bu farlar ve küfür yiyorsunuz.

Çevrimdışı 0ngelman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arka sis farları gerekmedikçe açılmıyor. Yoğun kar ,YAGMUR ,sis gibi durumlar. Sizin Bahsettiğiniz gibi ben de karşıyım..

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Selektör sorun çıkarmaz, bildiğim kadarıyla tek kişi kontrol ediyor, ve sadece far ayarına bakıyor, selektör yapsa bile bunu farketmesi çok zor. Arka sis farının çift olduğu araçlar var, Kia Cee'd gibi o da sorun çıkartmaz. Bir arkadaşın dediği gibi sadece Amerikan park sorun çıkarabilir.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: namre3kutuk;551084
Selektör sorun çıkarmaz, bildiğim kadarıyla tek kişi kontrol ediyor, ve sadece far ayarına bakıyor, selektör yapsa bile bunu farketmesi çok zor. Arka sis farının çift olduğu araçlar var, Kia Cee'd gibi o da sorun çıkartmaz. Bir arkadaşın dediği gibi sadece Amerikan park sorun çıkarabilir.

Farları tek kişi kontrol ediyor ama karşısında ayna oluyor :) görüyor yani ne yanıyor ne yanmıyor. Selektör yapıp kontrol ediyolarmı bilmiyorum ama riske atmaya değmez bence :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sellektörde sislerin yanması çok sorun çıkarmaz. Sonuçta sürekl açık kalmıyor. Ancak çok kıl birisi dikkat edip sorun çıkarır bence.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu sislerin sürekli açık kalmasına bir türlü anlam veremiyorum, öndekini yaksanız aynadan göz alıyor, arkadakini yaksanız yine göz alıyor.
neyin havasını cakasını veya ne gibi bir düşüncedir anlayamıyorum bu sis yakma hastalığını, sanki üreticilerden veya tasarlayanlardan daha iyi bildikleri var.
her iki türlüsünede malesef sövüyorum.

geçen gün arkadaşım kendi çektiği bir video gönderdi, yolda aşırı sis vardı ve yolun dışında emniyetli bir yere çekmiş bekliyor ve beklerkende video çekiyordu ve birden araçlar birbirine girmeye başladı devrilen otobüs ve kamyonda vardı ve ne hikmetse günlük güneşlik havada sislerini yakanlar orada yoktu, sanırım normal havada açmayı akıl edenler sisli havada akıl edemiyor.

bazı eleştirilerim ağır oluyor fakat hak edene ağır konuşmak gerek. normal arkadaşlar üzerine alınmasın
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2015, 08:31:25 Gönderen: kcan »