škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sonradan elektrikli hafızalı sürücü koltuğu

1071 · 18 · 9982

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese selamlar. aracım 1.6 tdi elegance bluetooth ve koltuk ısıtma paketleri mevcut. Bel fıtığım beni çok zorluyor, sonradan elektrikli hafızalı sürücü koltuğu taktırabilirmiyiz acaba bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
0 koltuk için çok para isterler muhtemelen. çıkma temin edebilirsin belki.

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
parasında değilim 3bin 5bin neyse değer.belim çok kötü.olur mu acaba ?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Haricî ortopedik bel destekleri işinize yaramıyor mu? Zira size hafızalı koltuk değil, bel desteği olan koltuk gerekli.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegaceda bel desteği var, sol ortadan ayarlanıyor. Bende eşimle ortak kullanıyorum aracı, ben 183cm o 153cm :) :) koltuğun ayarlanmadık yeri kalmıyor. Hafızalı istiyorum haliyle

Çevrimdışı KartalPekel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Koltuk ayarlama işi benim de canıma tak etti yeminle, arabayı eşiyle birlikte kullananlar yemesin içmesin ama arabasına hafızalı koltuk koydursun, aynayı ayarla koltuğu ayarla olmadı dur bi daha koltuk ayarla bıktım valla :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;508605
Elegaceda bel desteği var, sol ortadan ayarlanıyor. Bende eşimle ortak kullanıyorum aracı, ben 183cm o 153cm :) :) koltuğun ayarlanmadık yeri kalmıyor. Hafızalı istiyorum haliyle
İşin bu kısmı hiç aklıma gelmemişti. O zaman şart size hafızalı koltuk. Servise sordunuz mu hiç fiyatını, montajını, ...vs. işlemlerle birlikte yekûnunu?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;508645
İşin bu kısmı hiç aklıma gelmemişti. O zaman şart size hafızalı koltuk. Servise sordunuz mu hiç fiyatını, montajını, ...vs. işlemlerle birlikte yekûnunu?

Aracı daha yeni aldım, üzerine düşemedim, bugünlerde sorucam , bilgi alırsam buradan yazarım.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;508655
Aracı daha yeni aldım, üzerine düşemedim, bugünlerde sorucam , bilgi alırsam buradan yazarım.

Servisten ümidinizi kesin bence yanaşmazlar bu işe kolay kolay. Bu işi servis dışı yapan yer araştırmaya bakın yapabilecek birkaç yer var

Çevrimdışı macrostr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb koltuğu uyar mı ? Bildiğim kadarıyla hepsi elektrikli.

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
valla servise sordum olmaz dediler özel üretime giriyormuş. skoda ya mail attım ama cevap yok malesef. Eşim kullanırken tek tuşa basıp onun ayarı gelse ben kullanırken ben gelse.. O kullandıktan sonra oturup ayar bile yapamıyorum dizlerim boynum bükülüyor. Mevcut bel desteği işime yaramıyor malesef.

Çevrimdışı yusufk5757

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: macrostr;508605

1er cm farkla ayni prob. Bizde de var buyul sıkınti:)

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar mailime cevap geldi;
[FONT="]Talebinize  istinaden söz konusu işlem yazılımsal ve tesisat olarak farklılık  gösterdiği için, işlemin yetkili servislerimizde gerçekleştirilebilmesi  olası değildir. Söz konusu talebiniz araç teknik özelliklerini  değiştirmek anlamına gelmekte olup, yetkili servislerimizde bu türlü bir  işlemin yapılabilmesi maalesef imkan dahilinde değildir. [/FONT]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 1071;512105
arkadaşlar mailime cevap geldi;
[FONT="]Talebinize  istinaden söz konusu işlem yazılımsal ve tesisat olarak farklılık  gösterdiği için, işlemin yetkili servislerimizde gerçekleştirilebilmesi  olası değildir. Söz konusu talebiniz araç teknik özelliklerini  değiştirmek anlamına gelmekte olup, yetkili servislerimizde bu türlü bir  işlemin yapılabilmesi maalesef imkan dahilinde değildir. [/FONT]

İşte bu yüzden konunun başında belirttiğim gibi servislerden ümidinizi kesin. Bu işi servis dışında yapan yerler çılgın şeyler yapıyolar. Misal olarak bir kediye komple r line gösterge 360derece optik parksensörü, yatay ve dikey park asistanı eklendiğini gördüm türkiyede. Geçen de Doğan arkadaşım bahsetti b8 passata servis navigasyonsuz hayalet gösterge opsiyonu sunmuyo ve dışarıdan asla yapılamayacağını söylüyolar ancak bu işi dışarıda yapan yerlerden biri hayaleti takıyor ve navigasyonsuz sorunsuz şekilde çalışıyor. Bu örneklere bakıldığında bi kablo tertibatı gerekirse ki zannetmiyorum bi konfor beyni birde elektrik motoruyla hafizalı koltuk yapmak çok da zor olamamalı