škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sol farım patladı

1071 · 5 · 2523

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhabalar. Dünki gece yolculuğumda sol farım söndü. Ekranda sol kısa farı kontrol ediniz diye uyarı verdi. Moralim bozuldu. Yarım saat sonrasında da adaptif far sistemi hatası ekranda belirdi. Şimdi bunlara üzülürken şöyle birşey hoşuma gitti onu paylaşmak istiyorum.
Normalde direksiyonu sağa kırdığımızda farlar sağa sola kırdığımızda farlar sola dönüyor ya (Adaptif far sistemi) sol farım iptal olunca sağ farım sağa direk değilde aracın tam ortasını hedef alıp ortayı aydınlatmaya çalıştı. İnce bir detay, mühendislik, zeka istediğinizi diyebilirsiniz.. Ama tek farla, özellikle de araçta 20 günlük bebeğimiz varken, rahatlıkla yolculuğumu tamamlamamı sağlayan skoda mühendislerini kutlar, teşekkür ederim.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim de farımız patlarsa, ne arabanın ne de bizim haberimiz oluyor.
karşıdaki sellektör yaparak bizi uyarıyor. sağa çekiyom bakıyom anaa lamba patlamış.

ben de buradan yardımsever Türk halkını kutlar, teşekkür ederim.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;478854
Bizim de farımız patlarsa, ne arabanın ne de bizim haberimiz oluyor.
karşıdaki sellektör yaparak bizi uyarıyor. sağa çekiyom bakıyom anaa lamba patlamış.

ben de buradan yardımsever Türk halkını kutlar, teşekkür ederim.

Sırf farda degil, trafik varsa neden olduğunu çevirme vs.oluncada ihmal etmeyiz selektörü. Yani bizim Türkiyemiz kadar yardımsever bir millet yok :D:D

Çevrimdışı 1071

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orası tabiki öyle. Rahat 1000 liralık hız cezasından yardımsever yurdum şöförleri selektörleri sayesinde kurtulmuşumdur. Bir o kadarda ben vesile olmuşumdur heralde :dede: Yani burada yurdum şöförlerini kutlar teşekkür ederim bende..

Çevrimdışı versamax

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de buradan mevzuyu Skoda'dan yurdum insanına çevirip konuyu unutturan forumdaşlarıma teşekkür ediyorum ☺