škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kapı lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeioo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Slm yeni 2003 model octavia collecsion plus aldım fakat ön kapıların her ikiside  açıkken iç lamba ve kaı acık göstergesi çalışmıyor yardım edebilecek var mı

Çevrimdışı hakangemini

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kapı kilidi içinde mikro anahtarlar var. bunlar bozuluyor genelde. Bunların kontrolü gerekmekte. Burayı da inceleyiniz.

http://www.skodam.com/secilmis-uygulamalar/kapi-dosemesini-sokme-ve-kilit-switch-tamiri-resimli-anlatim-t22609.html

Çevrimdışı karahan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeioo;433154
Slm yeni 2003 model octavia collecsion plus aldım fakat ön kapıların her ikiside  açıkken iç lamba ve kaı acık göstergesi çalışmıyor yardım edebilecek var mı

arkadaşlar buna benzer sorunu bende yaşıyorum. benim düldülün şoför kapısı kumanda ile kilitlenmiyor yada kilitlenince ötmeye başlıyor bu beni ve bütün apartmanı artık rahatsız etmye başladı. kilitliyorum, yukarı çıkıyorum, aradan bir süre geçiyor bakıyorum ki alarm ötmeye başladı(bilirsiniz skoda alarm sesi çok rahatsız edici) kumandayla açıyorum susuyor ama sonra da kilitlenmiyor... :kafa: hadi bia daha 4.kattan aşağı in kapıyı aç kapa derken kapanıyor bi şekilde. artık bıktım bunun nedeni sizce nedir???? :utan: