škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Atiker Sıralı sistemim gaz ile yol alamıyorum...benzine atlıyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sana şöle söleyeyim aynı sorunu ben roverda yaşıyorum araç gaza geçiyor kısa bir süre sonra benzine geçiyor gittim telefex bayisine aracı bağladırlar bil. bi kaç yeri söktüler taktılar sonuç regülatör arızalı 400 tl yenisi hadi bakalım ölürmüsün öldürürmüsün giden çeyrek depoyu dert etme bile ben 1 depo yakmaya razıyım yeterki böyle kolay ve ucuz çözülsün
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı 04OctaviaElegance

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kafayı yedirtir insana 400 TL arıza çıkması yaptırsan bir türlü yaptırmayıp benzinle dolaşsan başka türlü. allah kolaylık versin.
böyle birşey olunca benzinliktende aldığım yakıttanda yapabilirmi acaba?
merak ettim ama usta bişe demedi.gaz bakımlarıda ucuz geldi 50 liraya enjektör temizliği filtre değişimi kalbrasyon falan herşey dahil memnun kaldım kısacası :)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;215645
hadi geçmiş olsun ucuz yırtmışsın,çeyrek depoda ne ki ben her zaman bezinle biniyom birde bu fakiri düşün.:bnn:
1400 kg' lik otomobiline benzinle binen fakir (!) enteresan bir felsefe olmalı.:xx:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 04OctaviaElegance;215661
kafayı yedirtir insana 400 TL arıza çıkması yaptırsan bir türlü yaptırmayıp benzinle dolaşsan başka türlü. allah kolaylık versin.
böyle birşey olunca benzinliktende aldığım yakıttanda yapabilirmi acaba?
merak ettim ama usta bişe demedi.gaz bakımlarıda ucuz geldi 50 liraya enjektör temizliği filtre değişimi kalbrasyon falan herşey dahil memnun kaldım kısacası :)

zaten filtre 10 tl ayarda 20 enjektör temizliğinede 20 almışlar çok değil normal ki heryerde fiyatlar aşağı yukarı böyle
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı 04OctaviaElegance

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
balıkesirde bir yerde 70 lira ondan dedim :D
enjektör temizliği içinde yok

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen 1 hafta ara ile 2 defa damla lpg ye gittim sorun tespiti ve ayar için bizce sorun yok dediler program silinmiş yeniden yükleyip ayarladılar bi dolaş sorun varsa gel dediler baktım sorun yok parada almadılar

ama normal de kontrol ve ayarlamalar için 20 tl filitre değişimleri içinde 20 tl alınıyor. ama filitre değişimi için giderseniz genede bilgisayarada bağlayıp bakıyorlar ve sadece 20 tl alıyorlar.

bide kendim lovato programını buldum ve bağlantı kablosunuda usb kablosundan ayarladım ama nasıl ayar yapılır konusunu araştırıyorum