škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhabalar yeni Superb b9 ile aranizdayim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozozka_n

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar. Yillardir cok farkli araclar kullandim bu sefer yine yillardir takip ettigim fakat yeni uye oldugum skoda forumuna yeni superb alarak kayitli kullanici olarak girmis bulunuyorum.
Malesef Turkiye piyasa araci olarak muadili olan passati almak icin yola ciktim ama son karari vermeden birde skodaya ugrayalim diyerek kararlarim tamamen superb cephesine yoneldi. Hem donanim olarak passattan daha dolu bir aracim oldu hemde sahsi gorusum olarak passattan cok daha yakisikli bir aracim oldu.
Eminim heryerde gordugum tepkiler gibi burada da keske passat alsaydin diyenler olabilir ama beni passattan vazgeciren sey superb de uzun yolda daha konfor ve ust segmentte gidiyor havasini aldim. Titresim daha az suspansiyon daha yumusak bunun etkisi buyuk. Passatin surusu daha karakteristik daha sert suspansiyon titresim ve ugultu yapiyor bence. Beni daha cok passatin direksiyonunda jetta kullandigimdan farkli bir his alamadim malesef. Bu sebeple son kararimi superb den yana kullandim.
Hepimize kazasiz belasiz surusler bol paylasimli forumlar diliyorum.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2019, 14:16:21 Gönderen: ozozka_n »

Çevrimdışı Mehmet.Ali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana kalırsa superb daha iyi bir seçim olmuş. Sağa sola kulak asmamak gerek, sonuçta kullanacak olan sizsiniz. Ayrıca kıyas yapılan araba bir E Serisi yada 5 serisi değil. Bana göre passattan 2 gömlek daha üstün bir araba superb. Sizi tek üzeceği nokta 2. Eli olur ama artık skodalar da vw kadar olmasada prim yapıyor.

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız binin inşallah.

Çevrimdışı by_slmrkl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Güle güle kullanın inşallah.