škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback Swing Radio Güçlendirici?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba,

2015 Model Spaceback araca sahibim. Aracımda Swing radyo var ve cam tavan olduğu için, radyo anteni yok. Araçta radyolar çok az çekiyor hatta bazen hiç çekmiyor bile.

Radyo sinyalini güçlendirmek için "fakra" aparatları var deniliyor. Aracında swing radyo olupta bu tür bir şey taktıran oldu mu? Veya bu konu hakkında neler yapabileceğimiz hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

Şimdi'den cevaplarınız için teşekkürler.

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracının elektrik elektronik donanımına 3. parti uygulama yaparsan, elektrik sistemi garanti dışı kalır. Sözleşmelerde yazar bu. AYrıca radyo benim 2016 rapidimde gayet güçlü. en güzeli servis ile görüşmeniz.

Çevrimdışı azafrak

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: devrimyalcin;628169
Aracının elektrik elektronik donanımına 3. parti uygulama yaparsan, elektrik sistemi garanti dışı kalır. Sözleşmelerde yazar bu. AYrıca radyo benim 2016 rapidimde gayet güçlü. en güzeli servis ile görüşmeniz.

Yalçın Bey Merhaba;

Araca yaptığımız çalışmaları görseniz elektrik sistemi mı kalmış dersiniz:) en nihayetinde kontrollü bir çalışma, yaptıklarımız içinde bu radyo olayı çok hafif kalacaktır.

Araç cam.tavan olduğu için radyo konusunda bulunduğum konumda az çekiyor. Otobana çıktığım zaman tabiki sinyal çok iyi.

Bu sorunu çözmenin bir yolu olmalı :confused:

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: azafrak;628369
Yalçın Bey Merhaba;

Araca yaptığımız çalışmaları görseniz elektrik sistemi mı kalmış dersiniz:) en nihayetinde kontrollü bir çalışma, yaptıklarımız içinde bu radyo olayı çok hafif kalacaktır.

Araç cam.tavan olduğu için radyo konusunda bulunduğum konumda az çekiyor. Otobana çıktığım zaman tabiki sinyal çok iyi.

Bu sorunu çözmenin bir yolu olmalı :confused:

Şüphem yok, sonuçta fabrika montajları harikadır diye bir durum da söz konusu değil. sizin yaptığınızın fabrika montajından daha iyi olması elbette ki muhtemel. Ama radyonun sinyal alamaması onu bilemedim. Madem ı kadar söktünüz, deneme amaçlı harici bir anten ile de deneme yapmışsınızdır?

Yoksa ben Mersin'in Silifke ilçesindeyim ve Kıbrıs'ın Bayrak FM radyosunu çok rahat dinleyebiliyorum.