škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhabalar; 01.07.2016 tarihi ile 1.2 TSI Green Tec DSG / 90 HP Style modelini satın almış bulunuyorum. Yeni bir araç yeni bir heyecen derken bu araç aynı zamanda ilk sıfır km aracım oldu. Bu yüzden benim için farklı bir anlamı olacak. Uzun vadede beni üzmeyecek bir araç seçtiğim düşüncesindeyim. Bir çok emsal aracı incelememe rağmen Skoda hepsinden bir adım öne çıktı benim için. Dışarıdan söylenenlere forumlarda yazılan bilinçsiz eleştirilerin hiç birisine kulak asmadım ve kararımı verdim. Servis konusunda beni üzmeyecek şartlar da olduğu sürece mutlu olacağımızı düşünüyoruz. Tek dezavantajım yetkili servis için Adanaya gidip gelmem gerekecek.

Ford Mondeo gibi D sınıf bir araçtan sonra uzun vadeli konfor deneyimi nasıl ne denli memnun edecek tam olarak bilemiyorum ama beni kendisine aşık ettiği bir gerçek.

Diliyorum ki ailem ve ben bu doğa dostu yakışıklı ile uzun süre mutlu oluruz. Tekrardan bütün arkadaşlara merhabalar hoşbulduk Skoda sever dostlar.

Çevrimdışı pascalim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.iltekbilisim.com
Güle güle kullanın hayırlı olsun.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma ve aramıza hoşgeldiniz, aracınızı kazasız, belasız, cezasız, gönlünüzce kullanırsınız inşallah.

Ben de D sınıf (Avensis) bir araçtan sonra ikinci defa Skoda dedim. Ne de olsa devir ekonomi devri. Fakat henüz tam olarak tüketimimi tespit etmiş değilim.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz :ok:

Nazar değmesin. İyi bayramlar :gaz:

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hosgeldin hayirli olsun

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi