škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Anahtar Pili değişim uyarısı?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 2016 Mart  15 trafiğe çıkışlı 1.2 TSi Optimal. 15-20 gündür anahtar pilini değiştirin uyarısı çıkıyor 2 anahtarda da aynısı var,ne yapmalı nerd değişmeliyim ?

Çevrimdışı namre3kutuk

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
CR 2032 pil alıp kendiniz değiştirebilirsiniz. 1 dakikalık iş, youtube'da videoları var. Saatçi tornavidası denen en ince uçlu tornovida ile açarsanız anahtarın plastik kısmına zarar verme ihtimaliniz azalır.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Oldukça basit bir işlem, arkadaşların da yukarıda yazdığı gibi, kendiniz kolayca değişebilirsiniz.
Aracınızda anahtarsız giriş ve çalıştırma var mı? Bataryalar çabuk tükenmiş.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kumandanın pilinin temini ve değiştirmesi zor olmasa da ben her ihtimale karşılık yedek anahtarın pilinin arasına temas etmeyecek şekilde şeffaf bant yapıştırıp yerine taktım. Amaç biraz daha uzun yaşasın.:)

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu nahtarların pilleri kullandığımız ve kullanmadığımız anahtar da hep aynı zamanlarda bitiyor ben bu bitme zamanlar bazen pilleri değiştiriyorum yok çalışmıyor sanırım kullanmasakta devrede pille çalışan işe yarayan birşeyler mevcut. çift değiştirmekte fayda var. birde değişim yaparken mutlaka araç camınızı ya da kapınızı açık bırakın bazen kodlama ihtiyacı oluyor dışarıda kalabilirsiniz

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;644055
Oldukça basit bir işlem, arkadaşların da yukarıda yazdığı gibi, kendiniz kolayca değişebilirsiniz.
Aracınızda anahtarsız giriş ve çalıştırma var mı? Bataryalar çabuk tükenmiş.

Aracımda anahtarsız çalıştırma yok,sadece sart stop var.Bence de çabuk bitmiş :(

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;644066
bu nahtarların pilleri kullandığımız ve kullanmadığımız anahtar da hep aynı zamanlarda bitiyor ben bu bitme zamanlar bazen pilleri değiştiriyorum yok çalışmıyor sanırım kullanmasakta devrede pille çalışan işe yarayan birşeyler mevcut. çift değiştirmekte fayda var. birde değişim yaparken mutlaka araç camınızı ya da kapınızı açık bırakın bazen kodlama ihtiyacı oluyor dışarıda kalabilirsiniz

Uyarı niçin çok teşekkürler ustam,kodlama derken biraz daha çaıklasanız da bir kazaya kurban gitmesek :)